Instant Gaming EU
 
 

Ujawniono pierwszy gameplay z gry Star Wars Outlaws

Ujawniono pierwszy gameplay z gry Star Wars Outlaws

Pierwsza gra z otwartym światem w tym uniwersum sci-fi, Star Wars Outlaws, została oficjalnie zaprezentowana podczas Ubisoft Forward. Materiał filmowy zawiera nowe funkcje walki i eksploracji, a także wprowadzenie postaci unikalnej dla serii.

Według Massive, akcja gry rozgrywać się będzie pomiędzy wydarzeniami z filmów Imperium Kontratakuje i Powrót Jedi. Tytuł, którego bohaterami będą złodziejka Kay Vess i jej mały przyjaciel Nix, pokaże przyczyny i konsekwencje jednego z największych napadów, jakie kiedykolwiek widziały Zewnętrzne Rubieże.

Ponadto Star Wars Outlaws będzie zawierać treści, które obiecują pobudzić wspomnienia fanów. Wśród bezprecedensowych elementów rozgrywki, takich jak wykorzystanie statków w przestrzeni kosmicznej, znane postacie z całej galaktyki będą zaangażowane w przygodową historię akcji. Poniżej prezentujemy rozgrywkę:

 

 

Ubisoft ujawnia wiele elementów rozgrywki Star War Outlaws. Oficjalna strona opisuje je w następujący sposób:

ODKRYJ GALAKTYKĘ MOŻLIWOŚCI

Eksploruj różne planety z tętniącymi życiem miastami i kantynami, a następnie ścigaj się po rozległych krajobrazach na swoim speederze. Każda planeta przynosi nowe przygody, unikalne wyzwania i kuszące nagrody, jeśli jesteś gotów podjąć ryzyko.

WYRUSZ NA MISJE O WYSOKĄ STAWKĘ

Podejmuj ryzykowne misje, za które otrzymasz wysokie nagrody od galaktycznych syndykatów przestępczych. Kradnij cenne towary, infiltruj tajne lokalizacje i przechytrz wrogów jako jeden z najbardziej poszukiwanych w galaktyce. Każdy dokonany wybór wpływa na stale zmieniającą się reputację.

Zgodnie z materiałem filmowym, te misje o wysoką stawkę zawierają system poszukiwanych podobny do tego z serii GTA. Navid Khavari, dyrektor narracyjny tytułu, potwierdził istnienie tej funkcji w wywiadzie dla GameRadar+.

Główna bohaterka Kay Vess będzie miała do rozwiązania szereg konfrontacji w całej galaktyce, a jej decyzje najwyraźniej nie wszystkim przypadną do gustu. W zależności od czynów postaci, frakcje, związki i inne grupy w sadze będą reagować na różne sposoby, dając korzyści lub blokując interakcje w zależności od ich reputacji. Jeśli naruszy lokalne prawa w Star Wars Outlaws, zapłaci za to prześladowaniami, a w niektórych krajach może nawet zostać zszargana.

Dzięki LEGO Star Wars: The Skywalker Saga i Star Wars Jedi: Survivor, seria wciąż ma się dobrze w licencjonowanych grach i nie wydaje się, aby miała zaciągać hamulce. Star Wars Outlaws ukaże się w 2024 roku na Xbox Series S|X, PlayStation 5 i PC. Jeśli masz ochotę popełniać międzygalaktyczne zbrodnie, sprawdź naszą porównywarkę, aby uzyskać najlepsze oferty na Star Wars Outlaws.

Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare