Eneba COM
 
 

W Man of Medan można grać za darmo przez Przepustkę Przyjaciela

W Man of Medan można grać za darmo przez Przepustkę Przyjaciela

Ogłoszony po raz pierwszy na Gamescom 2018, The Dark Pictures Anthology: Man of Medan jest wynikiem współpracy pomiędzy Supermassive Games i Bandai Namco. Man of Medan, wydany w sierpniu 2019 roku na PS4, Xbox One i PC to tylko pierwsza część tego, co zostało przedstawione jako antologia, saga, która powinna obejmować w sumie osiem epizodów.

The Dark Pictures Anthology zasadniczo stosuje się do tego samego przepisu, który wykorzystał tytuł, dzięki czemu studio zyskało popularność: Until Dawn. Jeśli grałeś w nią, wiesz, że jest to gra o silnej narracji, zwana czasem filmem interaktywnym. Man of Medan podejmuje tę grę, aby zanurzyć nas w horrorze godnym największych filmów tego gatunku.


Jeśli nie miałeś jeszcze okazji zagrać Man of Medan, możesz mieć przyjaciela, który grał. Czas poprosić go o przysługę, jeśli gra Cię wciąż interesuje, bo do 1 maja w Man of Medan można grać za darmo poprzez Przepustkę przyjaciela. Konkretnie oznacza to, że jeśli jesteś właścicielem gry, możesz zaprosić znajomego do wspólnej gry w trybie wspólnej historii. Karta Przyjaciela jest dostępna poprzez aktualizację dla tych, którzy są właścicielami gry, gracz-gość musi pobrać wersję próbną. W grę można grać w trybie kooperacji tylko raz, aż do zakończenia oferty, na PC, Xbox One i Steam; pod warunkiem, że obaj gracze grają na tej samej platformie. Możesz zobaczyć, jak to zrobić w poniższym filmie, jeśli grasz na Steamie.


To doskonały czas, by odkryć Man of Medan, ponieważ druga część The Dark Pictures Anthology, Little Hope ma zostać wydana tego lata. Zdarza się również, że data premiery mogła zostać ujawniona, ponieważ niemiecki dealer Saturn ujawnił 15 czerwca jako datę premiery gry na swojej stronie. Nic jeszcze nie zostało potwierdzone i nadal potrzebne jest oficjalne potwierdzenie.
Jeśli po zakończeniu darmowego okresu Man of Medan chcesz zagrać w niego ponownie, aby odkryć inne alternatywne zakończenia i wszystkie możliwe opcje w grze, a nawet kupić go, aby podzielić się nim z przyjacielem, możesz go znaleźć w najlepszej cenie na naszym komparatorze.

29.45zł
Man of Medan
Man of Medan
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare