Instant Gaming EU
 
 

Dark Pictures: Man of Medan jest darmowy przez ograniczony czas

Dark Pictures: Man of Medan jest darmowy przez ograniczony czas

Halloween jest tuż za rogiem, a Bandai Namco chce to uczcić, pozwalając ci zdobyć jedną z najlepszych horrorów w swoim katalogu. The Dark Pictures: Man of Medan to pierwsza odsłona popularnej serii horrorów stworzonej przez Supermassive Games. Jest to doświadczenie, które można dzielić z innymi graczami i które stawia nas w ekstremalnej sytuacji. W grze piątka przyjaciół wyrusza na wakacyjną wyprawę nurkową na południowy Pacyfik. Ale najlepszy czas w ich życiu wkrótce zmieni się w coś strasznego. Po niebezpiecznym spotkaniu z grupą współczesnych piratów, odkrywają oni pozornie opuszczony statek w koszmarnym doświadczeniu. Uwięzieni na statku-widmie, ich indywidualne wybory zadecydują o ich losie.

The Dark Pictures: Man of Medan wystawia twoją moralność na próbę, prosząc cię o dokonywanie wyborów. Każda z twoich decyzji lub ich brak wpłynie bezpośrednio na twoją przyszłość, ale może również okazać się śmiertelna dla towarzyszących ci osób. To samo dotyczy ich samych. Ostatecznie The Dark Pictures: Man of Medan zapewnia ekscytujące doświadczenie z nadprzyrodzonym horrorem jako podstawą. Jest to rodzaj doświadczenia, którym najlepiej cieszyć się z innymi ludźmi i jest to jeden z powodów, dla których The Dark Pictures Anthology jest tak popularną serią.

 

 

Po tej części seria zawiera podobne rodzaje doświadczeń w zupełnie innych środowiskach, ale wszystkie przekazują to samo uczucie zbliżającej się zagłady i przytłaczającej atmosfery, co pierwszy tytuł. Little Hope, House of Ashes i The Devil in Me to gry godne polecenia dla tych, którzy chcą zagłębić się w złowieszcze doświadczenia z nadprzyrodzonym akcentem.

Pobierz za darmo na PC

Jeśli chcesz pobrać darmową kopię The Dark Pictures: Man of Medan, należy odwiedzić dedykowaną stronę internetową. Będziesz musiał postępować zgodnie z instrukcjami, aby utworzyć konto Bandai Namco i połączyć je z kontem Steam, aby odebrać grę na platformie Valve i zachować ją na stałe. Oferta jest dostępna tylko do 29 września, więc lepiej się pospieszyć i odebrać swoją kopię na PC. Jeśli chcesz rozszerzyć swoje doświadczenie poza pierwszą grę z serii, wszystkie inne gry z The Dark Pictures Anthology, nasza porównywarka może zapewnić ci najlepsze oferty na klucze Steam do Little Hope, House of Ashes i The Devil in Me.

24.62zł
Man of Medan
Man of Medan
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare