The Dark Pictures Anthology kontynuowana jest z House of Ashes

The Dark Pictures Anthology kontynuowana jest z House of Ashes

Supermassive Games dzięki The Dark Pictures Anthology wyrobiło sobie markę doskonałego twórcy gier wideo z gatunku horroru. W każdej z gier z tej serii grupa graczy musi przejść przez straszne doświadczenie w dziwnych okolicznościach i będzie musiała szukać sposobu na przetrwanie. Dzięki różnym opcjom dialogowym, które wpłyną na przebieg rozgrywki i relacje między bohaterami, działania i decyzje każdego z graczy będą miały wpływ na ostateczny wynik historii, która może zakończyć się tym, że nie wszyscy wyjdą z niej żywi.

Każda z gier wchodzących w skład The Dark Pictures Anthology oferuje zupełnie inny scenariusz. Man of Medan, na przykład, opowiada historię grupy ludzi, którzy zostali uwięzieni na statku widmo podczas wyprawy nurkowej, podczas gdy Little Hope stawia Cię w roli grupy studentów i ich profesora, którzy zostają uwięzieni w odizolowanym miasteczku przez dziwną mgłę po problemie z ich autobusem. Obie gry oferują znacznie więcej niż zwykły horror, a interakcje między graczami są równie ważne jak tajemnice do odkrycia w każdym przypadku, zmieniając każdą grę w zupełnie inne doświadczenie.

 

 

The Dark Pictures Anthology ma liczyć osiem epizodów, a Supermassive właśnie ujawniło trzeci z nich, House of Ashes, który zabierze graczy do Iraku jako członków jednostki wojskowej.

 

"Jest rok 2003, a w cieniu gór Zagros w Iraku, jednostka wojskowa dostaje się pod ostrzał sił irackich. W wyniku wymiany ognia dochodzi do silnych wstrząsów, które otwierają szczelinę w ziemi, która pochłania obie strony, powodując, że żołnierze wpadają do ruin zakopanej sumeryjskiej świątyni. Po zerwaniu wszelkiej komunikacji nasi bohaterowie zostają uwięzieni w przerażającym podziemnym świecie, z którego muszą się wydostać, nieświadomi, że coś starożytnego i złego obudziło się w cieniu i znalazło nową ofiarę, na którą chce zapolować."

 

Premiera The Dark Pictures - House of Ashes będzie miała miejsce jeszcze w tym roku. Będzie ona dostępna na PC, PS4, PS5, Xbox One oraz Xbox Series X/S. Seria jest godnym polecenia doświadczeniem dla osób, które chcą przeżyć survival horror w grupie.

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

30.98zł
Man of Medan
Man of Medan
31.54zł
Little Hope
Little Hope
Are you prepared to step onto the pitch in EA Sports FC 24, where victory is just a goal away and the thrill of the game knows no bounds? Get ready for the ultimate football experience. Are you up for the challenge?
DLCompare Extension
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare