Instant Gaming EU
 
 

Vindictus: Defying Fate szturmem zdobyło internet

Vindictus: Defying Fate szturmem zdobyło internet

Kiedy wspomina się o koreańskiej firmie produkującej gry, większość ludzi prawdopodobnie pomyśli o grach MMO. Koreańskie gry utknęły w jednym gatunku przez bardzo długi czas. NEXON i ich pierwsza gra Vindictus wydana w 2010 roku nie zwróciła uwagi wielu osób, ponieważ istnieje wiele gier MMO. Miło więc widzieć ich powrót z Vindictus: Defying Fate, z bardziej skoncentrowaną rozgrywką dla jednego gracza, RPG akcji, a nie staromodnym MMO.

 


Vindictus: Defying Fate to RPG akcji opracowane i opublikowane przez NEXON. Gra znajduje się obecnie w fazie pre-alpha, ale spotkała się już z wieloma pozytywnymi reakcjami ze strony społeczności. Czerpiąc inspirację z mitologii celtyckiej, Vindictus: Defying Fate oferuje intensywne i krwawe walki z potworami. Jak opisuje grę NEXON: "Zanurz się w mrocznej i intensywnej odysei, w której zmierzysz się z potężnymi przeciwnikami i będziesz poruszać się po świecie 3D pełnym tajemnic i niebezpieczeństw".

Nieoczekiwanie, NEXON wykonał dość "odważny" ruch, włączając szczególnie skąpy i odsłaniający strój dla głównego bohatera. Decyzja ta okazała się jednak skuteczną strategią marketingową, wzbudzając duże zainteresowanie w Internecie od momentu jej ujawnienia. Reakcje były zróżnicowane, zarówno negatywne, jak i pozytywne, ale niezaprzeczalnie wzbudziła zainteresowanie wielu osób. Niemniej jednak, główny cel gry wykracza poza ten aspekt.

Teraz, długo po premierze Elden Ring, gatunek Soulsowy nadal ewoluuje. Widzieliśmy tytuły takie jak Wo Long: Fallen Dynasty i Lies of P, z których wszystkie były fantastycznymi grami. Ponadto, z niecierpliwością oczekuje się na nadchodzącą premierę Wukong: Black Myth. Na pierwszy rzut oka Vindictus: Defying Fate wydaje się czerpać bezpośrednią inspirację z gatunku Soulsów. Zawiera mechaniki takie jak uniki z i-frame'ami, system parowania i intensywną, ale bezlitosną walkę, która przetestuje twoje umiejętności i refleks w walce z potężnymi bossami. Oczywiście gra zawiera również tak zwane "ognisko", które służy jako punkt zapisu dla postaci, która odradza się za każdym razem, gdy ginie.

Nieprzewidywalne wzorce ataków potworów w połączeniu z nowym systemem walki tworzą bardzo wymagające, ale satysfakcjonujące doświadczenie. Ponieważ gra jest wciąż na wczesnym etapie rozwoju, nie możemy przewidzieć, co nas czeka, ale jak dotąd wykazuje obiecujący potencjał. Z wszystkimi niezbędnymi składnikami już na miejscu, jedynym zadaniem pozostaje stworzenie doskonałego doświadczenia z gry i wydaje się, że jest na dobrej drodze do osiągnięcia tego celu.

 

Znajome twarze

Dla wiernych fanów MMO Vindictus z 2010 roku, NEXON ponownie wprowadza Lanna i Fionę, dwie ukochane postacie z serii, do nowej rozgrywki. Fiona jest wszechstronną wojowniczką uzbrojoną w długi miecz i tarczę, podczas gdy Lann włada dwoma mieczami, oferując graczom dwa różne style gry: jeden defensywny i jeden ofensywny. Gracze mogą wybrać dowolną postać, aby wyruszyć w podróż przez grę.

Choć wciąż nie znamy daty premiery gry, warto mieć ją na oku. Upewnij się, że korzystasz z naszej porównywarki cen, aby uzyskać oferty dla siebie podczas składania zamówienia przedsprzedażowego gry Vindictus: Defying Fate.

Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare