Vessel of Hatred ma na celu uratowanie Diablo IV przed nim samym

Vessel of Hatred ma na celu uratowanie Diablo IV przed nim samym

Po wielu spekulacjach na temat pierwszego rozszerzenia do Diablo IV od czasu jego ogłoszenia na BlizzConie 2023, Blizzard w końcu ujawnił Diablo IV: Vessel of Hatred za pomocą wideo podczas Xbox Games Showcase 2024, które odbyło się całkiem niedawno. Rozszerzenie przyniesie nowy region do eksploracji, nowych wrogów, a nawet nową grywalną klasę, ale będzie to także nowa okazja dla Blizzarda, aby przekształcić grę w to, czym powinna być w momencie premiery. Diablo IV bardzo się zmieniło od czasu swojej premiery. Gra przeszła kilka wzlotów i upadków, a teraz oferuje znacznie inne wrażenia dzięki serii ostatnich aktualizacji, które przyczyniły się do uczynienia rozgrywki bardziej atrakcyjną, wciągającą i ekscytującą.

 

 

Zmiana rozgrywki

Blizzard przerobił system rzemiosła, dodał nowe zdolności klasowe i zbalansował wiele aspektów gry w ramach ogromnej listy zmian, które zmieniły Diablo IV niemal w zupełnie inną grę. Oczywiście wszystkie te zmiany pojawiły się w grze za pośrednictwem darmowych aktualizacji. Jako pierwsze płatne rozszerzenie do ARPG Blizzarda, Diablo IV: Vessel of Hatred wprowadzi mnóstwo nowej zawartości, podobnie jak Reaper of Souls w Diablo III. Miejmy nadzieję, że będzie to zwieńczenie procesu metamorfozy, który zmieni Diablo IV w znacznie lepsze doświadczenie.

Diablo IV: Vessel of Hatred pozwoli graczom na eksplorację nowego regionu, Nahanu, bujnej dżungli, którą fani serii mogli odwiedzić w Diablo II. Rozszerzenie wprowadzi również nową grywalną klasę. Jeśli wierzyć dotychczasowym informacjom, będzie to Spiritborn, choć jego moce nie zostały jeszcze ujawnione. Na liście dodatków, które Diablo IV: Vessel of Hatred wprowadzi do gry, znajdują się również: zupełnie nowa historia związana z Mefistem, pierwszy kooperacyjny loch PvE w grze, najemnicy, których będzie można wynająć, nowe umiejętności i glify oraz wiele innych nowości.

 

 

Blizzard potwierdził już, że premiera Diablo IV: Vessel of Hatred odbędzie się 8 października 2024 roku. Jak zwykle, najlepsze oferty na zamówienie Diablo IV: Vessel of Hatred w przedsprzedaży są już dostępne w naszej porównywarce. Oprócz Edycji Standardowej gry, można również sprawdzić Edycję Deluxe i Edycję Ultimate, które zawierają wiele dodatkowych gadżetów w grze, w tym ekskluzywne zwierzaki, przedmioty kosmetyczne i nie tylko.

Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare