K4G BG 4 EN
 
 

Vampire: The Masquerade - Bloodlines 2 - zamówienia przedpremierowe są zwracane

Vampire: The Masquerade - Bloodlines 2 - zamówienia przedpremierowe są zwracane

Firma Paradox Interactive zdecydowała się zwrócić pieniądze za wszystkie zamówienia przedpremierowe na grę Vampire: The Masquerade - Bloodlines 2 w nieoczekiwanym ruchu. Być może nie jest to zaskoczeniem dla wielu graczy, którzy czekali na premierę gry już od kilku lat, ale oficjalne powody takiego działania są naprawdę nieoczekiwane. Według Paradox, rozwój Vampire: The Masquerade - Bloodlines 2 jest kontynuowany, ale aktualizują jest zawartość wszystkich edycji gry oraz zawartość bonusową.

"Zdajemy sobie sprawę, że wielu z was zamówiło Vampire: The Masquerade - Bloodlines 2. W miarę rozwoju będziemy aktualizować edycje gry i zawartość bonusową, a także chcemy zapewnić najlepszą wartość tym z was, którzy wsparli nas poprzez cyfrowe zamówienie przedpremierowe po tak długim czasie. W związku z tym oferujemy zwrot pieniędzy każdemu, kto zamówił w przedsprzedaży dowolną edycję Vampire: The Masquerade - Bloodlines 2. W ramach tego procesu aktywnie zwracamy pieniądze za wszystkie zamówienia przedpremierowe produktów fizycznych, w tym Edycji Kolekcjonerskiej. Cyfrowe wersje Edycji Pierwszej Krwi, Edycji Bez Sankcji i Edycji Krwawego Księżyca pozostają, ale mogą zostać zwrócone, jeśli chcesz".


Bloodlines 2 nie jest całkiem martwe

Prawdopodobnie rozważasz jak najszybszy zwrot pieniędzy, biorąc pod uwagę katastrofę, jaką był rozwój Vampire: The Masquerade - Bloodlines 2, ale druga część tego ogłoszenia może sprawić, że zmienisz zdanie. Paradox obiecuje więcej aktualizacji na temat gry we wrześniu i opublikował kilka nowych zrzutów ekranu.

 

Bloodlines 2 bar

 

Podczas gdy uniwersum Vampire: The Masquerade było inspiracją dla kilku gier od czasu ogłoszenia Bloodlines 2, większość z nich należy do zupełnie innej kategorii. Ustawienie jest tak złożone, że reprezentowanie całej głębi interakcji między różnymi klanami wampirów i wykorzystanie wampirycznych dyscyplin w walce mogło być zbyt duże dla Hardsuit Labs. Niestety, poziom komunikacji między fanami a deweloperami praktycznie nie istnieje od czasu zmiany studia odpowiedzialnego za grę.

Paradox musiałby przygotować coś naprawdę dużego na wrzesień, jeśli chce odzyskać zaufanie fanów. Jest mnóstwo innych gier z serii Vampire: The Masquerade, w tym Swansong, Coteries of New York i Shadows of New York. Wszystkie z nich można znaleźć w najlepszej cenie w naszej porównywarce wraz z pierwszym Vampire: Masquerade - Bloodlines, który wciąż jest świetną grą.

Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare