Valheim prezentuje nowe opcje trudności

Valheim prezentuje nowe opcje trudności

Valheim było jedną z największych niespodzianek 2021 roku i przyciągnęło uwagę wielu graczy, stając się jedną z najpopularniejszych przygodówek survivalowych dostępnych na Steam. W grze wcielamy się w wojownika wikingów, który ginie na polu bitwy i zostaje wybrany na jednego ze strażników czyśćca. Królestwo Valheim to niebezpieczna kraina zamieszkana przez przerażające bestie i starych wrogów Odyna, a przetrwanie tam jest ogromnym wyzwaniem. Gra oferuje ekscytujące doświadczenie przetrwania i rozległy, proceduralnie generowany świat do eksploracji z maksymalnie 10 graczami na dedykowanych serwerach hostowanych przez graczy. W Valheim masz narzędzia do robienia wszystkiego, co chcesz, ale będziesz musiał na to ciężko pracować. Możesz eksplorować, zbierać zasoby, polować, budować, wytwarzać wszystko, czego potrzebujesz i walczyć z potężnymi wrogami w świecie, który skaluje poziom trudności w miarę postępów, zawsze oferując graczom wymagającą przygodę.

 

 

Graj jak chcesz

Valheim wszedł do wczesnego dostępu w 2021 roku i nadal jest w fazie rozwoju. Gra jest w pełni grywalna i cieszą się nią tysiące graczy, ale deweloper Iron Gate AB nadal ją ulepsza, dodając nowe funkcje i zawartość. W styczniu studio ogłosiło, że wdroży nowe opcje, które pozwolą graczom dostosować poziom trudności w grze, a teraz podało więcej szczegółów na temat tych nowości za pośrednictwem Twittera.

 

 

Nowe opcje trudności nie tylko ułatwią lub utrudnią zwykłe spotkania w Valheim, ale także wprowadzą szereg modyfikacji do świata, w którym grasz. Zmiany te obejmują zarówno wyłączenie portali w grze, jak i uczynienie wrogów znacznie mniej agresywnymi. Będziesz mógł modyfikować te opcje za pomocą nowych menu w grze i suwaków, które z łatwością pozwolą ci wybrać preferencje podczas gry w Valheim.

Wdrożenie tych funkcji zajmie deweloperowi trochę czasu, ponieważ nadal koncentruje się on na ukończeniu nowego biomu w Valheim, Ashland, który pojawi się wraz z nowymi postaciami niezależnymi i opcjami dostosowywania dla graczy.

Jeśli jeszcze nie odkryłeś jednej z najlepszych gier survivalowych ostatnich lat, możesz w każdej chwili zdobyć klucz Steam Valheim w najlepszej cenie dzięki naszej porównywarce i zagłębić się w epicką przygodę.

21.60zł
Valheim
Valheim
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare