Instant Gaming EU
 
 

Valheim sprzedał milion kopii w ciągu tygodnia

Valheim sprzedał milion kopii w ciągu tygodnia

Jak informowaliśmy Was wczoraj, Valheim okazało się sporą sensacją na Steamie. Nowa gra survivalowa stworzona przez Iron Gate zyskała sporą popularność zaledwie kilka dni po wejściu do Early Access. Jest już całkiem sporo graczy, którzy doświadczają życia nordyckiego wojownika w czyśćcu wikingów, niebezpiecznym miejscu, gdzie przetrwanie wymaga wiele wysiłku i odrobiny szczęścia. Valheim weszła do Wczesnego Dostępu 2 lutego 2021 roku, a jej popularności towarzyszy duża ilość wyświetleń na Twitchu, gdzie w ostatnim tygodniu jej streamingi osiągnęły szczyt ponad 127 000 widzów. Gra posiada również stabilną bazę graczy na Steamie, z maksymalną liczbą 160.000 użytkowników, co jest całkiem niezłą liczbą jak na grę, która nie została nawet oficjalnie wydana w swojej finalnej wersji.

 

 

Zgodnie z wiadomością od Iron Gate na forum Steam, Valheim przekroczyło już milion sprzedanych egzemplarzy na platformie Valve, obiecują też, że będą nadal pracować nad poprawą doświadczenia z gry i rozwiązywać wszystkie problemy, które zgłaszają gracze.

Nasze skrzynki mailowe są wypełnione po brzegi fantastycznymi opiniami i sugestiami, i jesteśmy szczęśliwi widząc, jak bardzo nasza społeczność jest zaangażowana w rozwój Valheim. Obecnie ciężko pracujemy nad rozwiązaniem problemów, które zgłosili niektórzy z naszych graczy, aby zmaksymalizować wrażenia z gry dla większej ilości wikingów!

Jesteśmy bardzo podekscytowani dalszą współpracą przez cały rok 2021, kiedy to dostarczymy Wam mnóstwo nowej zawartości, ulepszeń i... sposobów na śmierć, poprzez wczesny dostęp i nie tylko.

Nie możemy zapominać, żeValheim jest wciąż w fazie rozwoju i że gra może ulec znacznym zmianom w tym procesie. Na szczęście już teraz jest w bardzo dobrej formie i jeśli twórcom uda się ją utrzymać, możemy mieć do czynienia z nowym wielkim hitem. Widzieliśmy to już zeszłego lata, w przypadku gier takich jak Fall Guys: Ultimate Knockout, i nawet jeśli Valheim należy do zupełnie innej kategorii, początkowa trakcja, jaką zdobywa, może wystarczyć, by odnieść podobny sukces.

21.70zł
Valheim
Valheim
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare