Valheim jest nową sensacją na Steamie

Valheim jest nową sensacją na Steamie

Survival akcji jest gatunkiem gier wideo, który stał się dość popularny w ciągu ostatnich kilku lat. Zaczynanie od zera w pewnym świecie, w którym trzeba zrobić wszystko, by przetrwać, jest całkiem atrakcyjne i jest wiele gier, które stawiają Cię w takiej sytuacji. Gry takie jak ARK: Survival Evolved lub Rust mają wielu fanów, którzy uważają, że wyzwanie w tych grach jest najbardziej ekscytujące. Nic więc dziwnego, że jedna z takich gier jest obecnie jedną z najpopularniejszych gier na platformie Valve.

Valheim to zupełnie nowe podejście do gatunku survival, które jest obecnie w Early Accessie. Wcielasz się w postać nordyckiego wojownika, który zginął w bitwie, a jego dusza została zabrana przez Walkirie do czyśćca: królestwa Valheim. Ale Twoje dni chwalebnych bitew nie dobiegły końca i będziesz musiał walczyć o przetrwanie w tym niebezpiecznym miejscu pod naporem starych wrogów bogów i istot chaosu.

 

 

Valheim kładzie u Twoich stóp ogromny proceduralnie generowany świat, który możesz odkryć. Tajemnicze krainy pełne sekretów i śmiertelnie niebezpiecznych wrogów czekają na Ciebie w epickiej przygodzie, która może być przeznaczona dla maksymalnie 10 graczy w trybie kooperacji. Gra jest niekończącym się wyścigiem o przetrwanie, w którym będziesz musiał zbierać zasoby i tworzyć wszystko, czego potrzebujesz, aby przetrwać w tym niebezpiecznym świecie. Valheim rzuci Ci również wyzwanie w epickich walkach z pierwotnymi bossami, które przyniosą imponujące trofea, jeśli uda Ci się ich pokonać.

Dzięki intuicyjnemu i łatwemu do opanowania systemowi rzemiosła, Valheim oferuje możliwość kształtowania świata według własnych upodobań poprzez tworzenie wszelkiego rodzaju budynków, fortyfikacji i osad. Ale istnieje również możliwość eksploracji mórz, jeśli zbudujesz wytrzymały statek, który może nawet pozwoli Ci odkryć nowe lądy za horyzontem.

Jeśli chcesz sam odkryć, co Valheim ma do zaoferowania, możesz w każdej chwili znaleźć ją w najlepszej cenie w naszej porównywarce.

21.48zł
Valheim
Valheim
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare