Valheim jest nową sensacją na Steamie

Valheim jest nową sensacją na Steamie

Survival akcji jest gatunkiem gier wideo, który stał się dość popularny w ciągu ostatnich kilku lat. Zaczynanie od zera w pewnym świecie, w którym trzeba zrobić wszystko, by przetrwać, jest całkiem atrakcyjne i jest wiele gier, które stawiają Cię w takiej sytuacji. Gry takie jak ARK: Survival Evolved lub Rust mają wielu fanów, którzy uważają, że wyzwanie w tych grach jest najbardziej ekscytujące. Nic więc dziwnego, że jedna z takich gier jest obecnie jedną z najpopularniejszych gier na platformie Valve.

Valheim to zupełnie nowe podejście do gatunku survival, które jest obecnie w Early Accessie. Wcielasz się w postać nordyckiego wojownika, który zginął w bitwie, a jego dusza została zabrana przez Walkirie do czyśćca: królestwa Valheim. Ale Twoje dni chwalebnych bitew nie dobiegły końca i będziesz musiał walczyć o przetrwanie w tym niebezpiecznym miejscu pod naporem starych wrogów bogów i istot chaosu.

 

 

Valheim kładzie u Twoich stóp ogromny proceduralnie generowany świat, który możesz odkryć. Tajemnicze krainy pełne sekretów i śmiertelnie niebezpiecznych wrogów czekają na Ciebie w epickiej przygodzie, która może być przeznaczona dla maksymalnie 10 graczy w trybie kooperacji. Gra jest niekończącym się wyścigiem o przetrwanie, w którym będziesz musiał zbierać zasoby i tworzyć wszystko, czego potrzebujesz, aby przetrwać w tym niebezpiecznym świecie. Valheim rzuci Ci również wyzwanie w epickich walkach z pierwotnymi bossami, które przyniosą imponujące trofea, jeśli uda Ci się ich pokonać.

Dzięki intuicyjnemu i łatwemu do opanowania systemowi rzemiosła, Valheim oferuje możliwość kształtowania świata według własnych upodobań poprzez tworzenie wszelkiego rodzaju budynków, fortyfikacji i osad. Ale istnieje również możliwość eksploracji mórz, jeśli zbudujesz wytrzymały statek, który może nawet pozwoli Ci odkryć nowe lądy za horyzontem.

Jeśli chcesz sam odkryć, co Valheim ma do zaoferowania, możesz w każdej chwili znaleźć ją w najlepszej cenie w naszej porównywarce.

  • Fyra Frost Fyra Frost

    Od czasów relacjonowania turniejów MTG do wszystkich gier, jestem zainteresowana najnowszymi grami i gadżetami, ponieważ dziewczyna nigdy nie może mieć ich dość!

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

Reward Event Will you join Joel and Ellie as they travel across the United States in an epic adventure in  The Last of Us Part 1 Remake? - 66
DLCompare Extension
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare