Usuń zapisy gry z Baldur's Gate III już dziś

Usuń zapisy gry z Baldur's Gate III już dziś

Nowa era w historii gier fabularnych rozpoczyna się już jutro wraz z premierą Baldur's Gate III. Dzieło Larian Studios od dłuższego czasu było dostępne w programie Early Access, ale w końcu go porzuci i gracze będą mogli cieszyć się pełną wersją gry. Jeśli testowaliście grę, to warto usunąć dotychczasowe save'y i odinstalować wersję gry zainstalowaną na swoim komputerze. Zaleca to deweloper, chyba że chcesz ryzykować problemy z nowymi plikami instalacyjnymi, które zostaną udostępnione jutro.

Ogromne pobieranie

Bez względu na to, czy usuniesz te pliki, czy nie, możesz spodziewać się, że jutro spędzisz trochę czasu na pobieraniu plików. Ostateczna wersja Baldur's Gate III zajmie 122 GB miejsca na dysku komputera i będzie zawierać nowe rasy, nową klasę, więcej podklas, multiklasowanie i pozostałe rozdziały głównej kampanii. Akt 1 gry, który był dostępny we wczesnym dostępie, również otrzyma dodatkową zawartość i poprawki. Dlatego też, jeśli nie chcesz przegapić żadnej zawartości, najlepszą opcją jest przejście na zupełnie nową, pełną instalację gry już jutro.

 

 

Baldur's Gate III obiecuje wyznaczyć nowe standardy dla gatunku RPG i jeśli całe doświadczenie będzie tak ekscytujące, jak to, którym gracze cieszyli się do tej pory, to z pewnością będzie to epicka przygoda, której żaden fan nie powinien przegapić.

Miejmy nadzieję, że wszystko pójdzie gładko w dniu premiery, ale nie zdziwimy się, gdyby deweloper musiał wrzucić kilka poprawek w nadchodzących dniach.

W każdym razie, jeśli chcesz powrócić do Zapomnianych Krain i ponownie odwiedzić kultowe miasto, które dało nazwę serii, powinieneś skorzystać z naszej porównywarki, aby kupić tani klucz Baldur's Gate III na PC już teraz.

Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare