Eneba COM
 
 

Ujawniono The Dark Pictures: Little Hope w nowym zwiastunie

Ujawniono  The Dark Pictures: Little Hope w nowym zwiastunie

Po pierwszym i krótkim zwiastunie opublikowanym na początku marca ujawniono dziś nieco więcej na temat drugiej części. The Dark Pictures: Little Hope została przedstawiona w nowym zwiastunie, który ujawnia więcej historii.

Pierwszą rzeczą, o której musisz pamiętać, jest to, że Little Hope pojawi się tego lata. Dokładna data nie została jeszcze ujawniona, ale mamy okno na jej premierę. Dowiadujemy się również nieco więcej o tym, co będzie sceną dla tej drugiej historii, którą przedstawia nam Kurator, podobnie jak w Man of Medan.

Opuszczeni i samotni, 4 studentów i ich nauczyciel zostają uwięzieni w odosobnionym mieście, z dala od wszystkiego po awarii ich autobusu przy złej pogodzie. Uwięzieni przez tajemniczą mgłę w miasteczku Little Hope, desperacko szukają możliwości ucieczki, podczas gdy wizje z przeszłości nawiedzają ich z cienia.

Kurator przedstawia miasto Little Hope z nutką ironii, mówiąc nam, że ma mroczną przeszłość, nawiązując do 1692 roku, w którym rozpoczęły się próby Salem. Dlatego historia kręci się wokół polowania na czarownice, które miało miejsce w mieście w przeszłości i które nadal je prześladuje.

 

 

Podobnie jak jego poprzednik, Little Hope to przede wszystkim gra fabularna, w której twoje wybory mają bezpośredni wpływ na sekwencję wydarzeń i przetrwanie bohaterów. Będzie można również grać solo lub we współpracy z innymi graczami, a gra oferuje te same trzy tryby gry, które można było doświadczyć w poprzedniej części. Tryb Movie Night pozwala na grę lokalną maksymalnie pięciu graczom, z których każdy wciela się w postać, a tryb Shared Story pozwala dzielić się przygodą z przyjacielem online.

The Dark Pictures: Little Hope zostanie wydana tego lata na PS4, Xbox One i PC za pośrednictwem Steam. Tymczasem nie zapominaj, że nadal możesz korzystać z Przepustki Przyjaciela do 1 maja, aby grać za darmo w kooperacji z przyjacielem, który posiada Man of Medan.

27.65zł
Man of Medan
Man of Medan
28.49zł
Little Hope
Little Hope
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare