Kinguin sept campaign COM + BG
 
 
 
 

Bandai Namco ujawnia rozgrywkę The Dark Pictures: Little Hope

Bandai Namco ujawnia rozgrywkę The Dark Pictures: Little Hope
29 cze 2020, 16:26

Horrory nie są ulubionym gatunkiem wszystkich graczy, ale jeśli jesteś jednym z tych, którzy go kochają, całkiem prawdopodobne jest, że grałeś już w pierwszą część Antologii The Dark Pictures. Ta kolekcja horrorów już zachwyciła graczy niezapomnianymi wrażeniami z horroru w The Dark Pictures: Man of Medan, pierwszej historii sagi, która skupia się na grupie studentów wyruszających na wyprawę statkiem. Kiedy odkrywają zatopiony samolot z II wojny światowej podczas wyprawy pod wodą, rozpoczyna się seria wydarzeń, które kończą się uwięzieniem w statku-widmo. Kiedy pomagasz im w ich decyzjach i próbujesz pomóc im w ucieczce ze statku, ich najgorsze koszmary staną się rzeczywistością, a ich zdrowie psychiczne zostanie poddane próbie.

Ale The Dark Pictures Anthology będzie miało osiem odcinków, a drugi będzie dostępny za kilka miesięcy. Bandai Namco opublikowało nowe wideo, które pozwala nam rzucić okiem na drugą historię z serii, The Dark Pictures: Little Hope.

 

 

W The Dark Pictures: Little Hope, czwórka studentów i nauczyciel zostają sami i izolowani, gdy autobus rozbija się z powodu burzy. Są uwięzieni w dziwnym miasteczku Little Hope, miejscu pokrytym tajemniczą mgłą, w którym wizje z przeszłości będą ich nawiedzać podczas próby ucieczki. Podobnie jak w Man of Medan, Twoje decyzje będą kierować ich działaniami w miarę rozwoju historii i Ty będziesz odpowiedzialny za ich przeznaczenie.

PremieraThe Dark Pictures: Little Hopebyła pierwotnie zaplanowana na sierpień, ale podobnie jak wiele innych gier, została opóźniona i teraz będziesz musiał poczekać do listopada, jeśli chcesz zagrać w tę grę.

 

 

  • CptAgnes

    Gry, rośliny i zwierzaki to moje pasje i hobby pielęgnowane na co dzień. Od szczurów, chomików, przez psy i koty. Każdą wolną chwilę spędzam na grach mobilnych, na pc i ps4. Połączenie pracy z jedną z zajawek polecam każdemu ^^

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare