K4G BG 4 EN
 
 

Trwają prace nad nową grą Halo

Trwają prace nad nową grą Halo

Halo to seria, która cieszy się uznaniem wielu graczy już od prawie 20 lat, od czasu wydania pierwszej części, Halo: Combat Evolved w 2001 roku. Jest to również jedna z flagowych licencji konsol Xbox, a także jeden z głównych punktów sprzedaży konsol Microsoftu od wielu lat. Kolejna odsłona serii, Halo Infinite, przykuła uwagę graczy, gdy została ujawniona podczas targów E3 2018. Jednak nie był tak popularny podczas Xbox Showcase, który odbył się 23 lipca 2020 roku, w którym pokazano niektóre sekwencje rozgrywki, ponieważ grafika gry otrzymała ostrą krytykę.

Kilka miesięcy temu premiera Halo Infinite została przesunięta na 2021 rok, a teraz dowiadujemy się, że trwają prace nad kolejną grą Halo. Jak to często bywa, oferta pracy ujawniła istnienie czegoś, co z pewnością wydaje się być nowym, niezapowiedzianym jeszcze projektem. Na stronie Microsoftu pojawiła się oferta pracy na stanowisko producenta "dla nowego projektu w świecie Halo". Choć nie pozostawia to wiele wątpliwości, nie wydano jeszcze żadnego oficjalnego komunikatu w tej sprawie.

 

 

Z oferty tej nie wynikają żadne informacje dotyczące charakteru gry Halo, poza tym, że jest to tytuł AAA, ale nie jest to zaskakujące. Ten nowy projekt będzie niewątpliwie albo następcą Halo Infinite albo nową odsłoną serii RTS Halo: Wars, ale trudno powiedzieć, którą z nich. Możliwe też, że 343 Industries zaskoczy nas nową koncepcją.

Chętnie dowiemy się więcej o tym projekcie w nadchodzących miesiącach i miejmy nadzieję, że stanie się to zanim Halo Infinite będzie dostępne, co powinno nastąpić w pewnym momencie w 2021 roku.

Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare