Transmisja na żywo z Dying Light 2 odbędzie się już jutro

Transmisja na żywo z Dying Light 2 odbędzie się już jutro

Mówiliśmy Wam o tym już w zeszłym tygodniu, Dying Light 2 jest obecnie gorącym tematem w świecie gier wideo. Gra jest w centrum uwagi od początku roku, kiedy potwierdzono, że zostanie wydana w 2021 roku poprzez filmik z udziałem zespołu deweloperskiego. Kilka dni temu, nowy film ujawnił nieco więcej informacji na temat frakcji w grze, Ocalałych i Strażników Pokoju.

Nadchodzi jednak jeszcze więcej informacji, ponieważ Techland ujawnił, że 27 maja o godzinie 22:00 czasu polskiego odbędzie się Livestream poświęcony Dying Light 2. Ogłoszenie zostało dokonane za pośrednictwem oficjalnej strony oraz Twittera:

 


Jednak Techland już kilka dni temu dawał wskazówki o tym wydarzeniu, a niektóre redakcje i influencerzy mogli otrzymać dość tajemnicze paczki, zawierające następującą wiadomość.

 

Witaj Ocalały!

Czy pamiętasz Harran? Oczywiście, że tak. Ale to wszystko było tylko początkiem... Teraz Miasto jest naszym schronieniem i potrzebuje Twojej pomocy.

Chcesz wiedzieć więcej?

Dowiesz się, ale będziesz musiał zapolować. Musiałem ukryć informacje, to miejsce nie jest bezpieczne. Szukaj wskazówek i pamiętaj, że to wszystko jest tylko dla Twoich oczu. Ta wiadomość nie może wpaść w niepowołane ręce.

Jesteś naszą ostatnią szansą, Ocalały.


Paczka, która została ostemplowana Dying Light 2 Stay Human, zawierała również plakat i niebieskie światło, które jest używane do ujawnienia daty i godziny livestreamu. Nie wiemy wiele więcej na temat zawartości transmisji, ale oczywiście mamy nadzieję zobaczyć trochę gameplayu i być może datę premiery. Nie będziemy musieli czekać zbyt długo, aby się tego dowiedzieć. Do zobaczenia jutro o 22:00 na oficjalnym kanale Dying Light 2 na Twitchu.

Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare