Instant Gaming EU
 
 

Techland przenosi Dying Light 2 na wyższy poziom

Techland przenosi Dying Light 2 na wyższy poziom

Dying Light 2 została zbudowana na ogromnym sukcesie swojej poprzedniczki i nie zawiodła fanów. Nowy system parkour, który jest dostosowany do innych mechanik rozgrywki poza mobilnością, nadaje grze dynamizmu, który jest unikalny dla gry o zombie. To tylko wierzchołek góry lodowej w najnowszej grze Techlandu o zombie, która oferuje ekscytujące doświadczenie jak żadne inne dla fanów gatunku.

 

 

Dying Light 2 Od czasu premiery gra otrzymała dodatkową zawartość i ulepszenia, ale Techland ma wobec niej ambitne plany i ogłosił nową aktualizację, która przeniesie horror Dying Light 2 na wyższy poziom.

Straszniejsza niż kiedykolwiek

W wywiadzie dla The Gamer, dyrektor Dying Light 2 Tymon Smektała ujawnił plany studia dotyczące radykalnego ulepszenia gry, aby uczynić ją prawdziwym horrorem w nocy. Jak fani serii wiedzą, zombie stają się bardziej aktywne i niebezpieczne w Dying Light 2 w nocy i stanowią prawdziwe wyzwanie dla graczy, którzy nie są wystarczająco ostrożni. Techland podejmuje kroki, aby uczynić to doświadczenie jeszcze lepszym.

"Horror stał się ogromną częścią DNA Dying Light, więc utrzymamy go jako część doświadczenia w przyszłości. Nasza kolejna aktualizacja, zaplanowana na początek lata, koncentruje się właśnie na tym - zwiększamy nasze nocne wrażenia, czyniąc je jeszcze bardziej przerażającymi. Mamy nadzieję stworzyć pełne napięcia doświadczenie, które sprawi, że nasi gracze będą "srać po gaciach". Planujemy zrobić wszystko, co w naszej mocy - mechanikę rozgrywki, sztuczki wizualne, straszenie dźwiękiem. Przygotuj się!"

W połączeniu z głębszym poziomem horroru, dynamiczna akcja Dying Light 2 zamieni się w szalone doświadczenie, które wciągnie jeszcze więcej graczy w serię, która jest jedną z najpopularniejszych w gatunku. Ponadto, wydanie drugiego DLC do gry jeszcze w tym roku przyczyni się do utrzymania Dying Light 2 przy życiu znacznie dłużej. Oczywiście, jeśli jeszcze nie doświadczyłeś przypływu adrenaliny, który wywołuje gra, możesz skorzystać z naszej porównywarki, aby kupić Dying Light 2 cheap w dowolnym momencie.

Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare