Instant Gaming EU
 
 

Dying Light 2 ujawnia nową mapę rozwoju

Dying Light 2 ujawnia nową mapę rozwoju

Dying Light 2: Stay Human zdołało zgromadzić ogromną społeczność graczy. Opierając się na sukcesie swojej poprzedniczki i dodając nową mechanikę rozgrywki, bardziej dopracowany system parkour i inne nowości, kooperacyjny horror z otwartym światem stworzony przez Techland oferuje wyjątkowe wrażenia. Dying Light 2: Stay Human został wydany na początku 2022 roku i do tej pory otrzymał mnóstwo dodatkowej zawartości za pośrednictwem bezpłatnych aktualizacji i płatnych DLC. Teraz Techland ujawnił, co pojawi się w grze w nadchodzących miesiącach, ponieważ studio zamierza nadal rozszerzać grę o jeszcze ciekawsze funkcje i nowości.

Nowa mapa drogowa

Techland wie, jak utrzymać szum wokół swoich gier. Udało się to z oryginalnym Dying Light i udaje się z jego sequelem. Studio łączy regularne darmowe aktualizacje z płatnymi DLC, aby fani byli podekscytowani nowymi dodatkami do gry. Zgodnie z tą linią, ujawniło nową mapę drogową dla Dying Light 2: Stay Human, która zawiera wiele przyszłych aktualizacji, w tym crossovery, bronie, finiszery, rajd, nowe misje, a nawet wydarzenie rocznicowe.

Zaczynając od crossovera Vampire: The Masquerade, który rozpocznie się jeszcze w tym miesiącu, a następnie wydarzeniem Halloween i nie tylko, Dying Light 2: Stay Human będzie miał wystarczająco dużo nowości, aby gracze nie znudzili się swoją ulubioną grą w najbliższym czasie. Ponadto ogromna lista bezpłatnych aktualizacji będzie zawierać nowe mechaniki podnoszące jakość, takie jak demontaż sprzętu i modów oraz naprawa broni, które znacząco wpłyną na sposób rozgrywki.

 

 

Dying Light 2: Stay Human to jeden z najlepszych wyborów, jeśli chcesz zanurzyć się w postapokaliptycznym świecie zombie. Skorzystaj z naszej porównywarki, aby uzyskać kod Dying Light 2: Stay Human, jeśli nie chcesz go przegapić, i pamiętaj, że wkrótce do gry trafi wiele darmowej zawartości.

Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare