The Lord of the Rings: Gollum prezentuje szlachetną edycję

The Lord of the Rings: Gollum prezentuje szlachetną edycję

Nadszedł czas, aby wybrać się w podróż do Śródziemia wraz z premierą The Lord of the Rings: Gollum w maju tego roku. Tym razem będziesz mógł zobaczyć świat oczami jednego z najciekawszych antagonistów serii, którego hobby obejmuje bratobójstwo i kolekcjonowanie przeklętej biżuterii. Obejrzyj zwiastun Golluma w przedsprzedaży tutaj:

 

 

Gra będzie dostępna w dwóch wersjach, Edycji Standardowej i Edycji Szlachetnej. Ta druga ma więcej w zanadrzu dla zagorzałych fanów Tolkiena. Pierwszą z nich jest kompendium wiedzy, które odblokowuje więcej informacji o lokacjach i postaciach w miarę postępów w grze. Otrzymasz również oficjalną ścieżkę dźwiękową i aplikację Art Expedition, która zawiera 100 szkiców i zakulisowych szczegółów na temat tworzenia gry. Ponadto, gra zawiera elficki pakiet głosowy, dzięki czemu można usłyszeć postacie elfów mówiące w ich ojczystym języku sindarińskim, jednym z języków wymyślonych przez Tolkiena na potrzeby książek. Jeśli wolisz otrzymać tylko jeden lub drugi dodatek, możesz również kupić te DLC poza Edycją Szlachetną.

Stworzona przez Daedelic Entertainment gra The Lord of the Rings: Gollum podąża za tytułową postacią przez podróż osadzoną przed Władcą Pierścieni i jego fatalnym spotkaniem z Frodo i Samem. Akcja gry rozpoczyna się w fortecy Barad-Dur w Mordorze, gdzie Gollum musi uciec z niewoli, a następnie przemierza Śródziemie, spotykając zarówno dobre, jak i złe postacie. Gollum nie jest wojownikiem, więc jego rozgrywka skupi się na skradaniu się i parkourze, aby uniknąć wrogów i przeszkód.

Władca Pierścieni: Gollum ukaże się 25 maja na PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X|S i PC, a wersja na Nintendo Switch pojawi się w późniejszym terminie. Możesz zamówić w przedsprzedaży klucz The Lord of the Rings: Gollum na PS5 w najlepszej cenie w naszej porównywarce.

 

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

  • Oficjalna strona : LOTR Gollum
  • Kategorie : Gry akcji , Przygodowe
  • Edytor : Daedalic Entertainment
  • Deweloper : Daedalic Entertainment
  • Tryby : Solo
  • Data wydania : 25 maja 2023
Zanurz się w zniszczonym przez wojnę uniwersum Warhammer 40,000: Rogue Trader! Porównaj ceny, odkryj świetne oferty na tę epicką grę i zanurz się w galaktyce intensywnych bitew i strategicznych podbojów.
DLCompare Extension
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare