K4G BG 4 EN
 
 

Daedalic po raz pierwszy pokazuje The Lord of the Rings: Gollum

Daedalic po raz pierwszy pokazuje The Lord of the Rings: Gollum

W marcu 2019 roku dowiedzieliśmy się, że Daedalic Entertainment uzyskało prawa do licencji Władcy Pierścieni. Niedługo potem ujawnili, że pracują nad nową grą skupioną wokół postaci Golluma. W The Lord of the Rings: Gollum, gra jest oparta na słynnej sadze, która radykalnie różni się od tego, co widzieliśmy wcześniej w niektórych innych grach opartych na The Middle-Earth. Poza tym dotychczas nie mieliśmy zbyt wielu informacji na temat gry, szczególnie od strony wizualnej, ponieważ do tej pory mogliśmy zobaczyć jedynie logo gry.

Po kilku miesiącach możemy w końcu odkryć pierwsze obrazy The Lord of the Rings: Gollum. Jeśli jesteś jednym z tych, którzy z niecierpliwością czekają na grę, nie skacz zbyt szybko na sufit, ponieważ nie jest to wideo. Możesz jednak zachwycić się serią, która wydaje się być zrzutami ekranu z gry, które zostały opublikowane na niemieckiej stronie Gamestar.


 lord of the rings gollum

Te obrazy ujawniają kilka rzeczy o The Lord of the Rings: Gollum, poczynając od pojawienia się głównego bohatera. Zaoferowano nam również pierwszy rzut oka na styl graficzny i ogólną atmosferę gry. Widzimy już, że w tej grze będziemy poprowadzeni do poddania się w sercu Mordoru, prezentowanego jako przygodowa gra akcji o silnym wymiarze narracyjnym. Obrazy pokazują również infiltrację, ale wydaje się, że The Lord of the Rings: Gollum oferuje fazy zorientowane na platformę, które przypominają Styx. Wreszcie, zauważamy również, że rozdwojenie Golluma będzie ważnym aspektem gry, jak ogłosił Carsten Fichtelmann, CEO Daedalic, i wydaje się, że w niektórych sytuacjach będziemy mogli wybierać między dwoma aspektami postaci.  Pamiętaj, że The Lord of the Rings: Gollum odbędzie się przed wydarzeniami we Władcy Pierścieni i Hobbicie.

Dzięki tym obrazom nie możemy się doczekać, aby dowiedzieć się więcej o kolejnej grze od twórców Deponii i mamy nadzieję, że wkrótce będziemy mogli obejrzeć zwiastun, a może trochę gameplayu. Prawdopodobnie będziemy musieli chwilę poczekać, ponieważ The Lord of the Rings: Gollum ma zostać wydany w 2021 roku na PC i konsole.

  • Oficjalna strona : LOTR Gollum
  • Kategorie : Gry akcji , Przygodowe
  • Edytor : Daedalic Entertainment
  • Deweloper : Daedalic Entertainment
  • Tryby : Solo
  • Data wydania : 25 maja 2023
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare