You are here
We also support
 
 
 
 

Rzuć okiem na rozgrywkę The Lord of the Rings: Gollum

Rzuć okiem na rozgrywkę The Lord of the Rings: Gollum
26 mar 2021, 16:00

Kiedy Daedalic Entertainment ogłosiło, że tworzy grę o Gollumie, wielu fanów Władcy Pierścieni podskoczyło z podekscytowania. Mały hobbit jest jedną z najważniejszych postaci w książkach, a jego historia jest używana do wyjaśnienia, jak pierścień Saurona kończy się w rękach Bilbo Baggingsa. On odgrywa ważną rolę w całej historii i dwoistość między jego dwiema osobowościami dodaje dość dramatyczny odcień do narracji. Dlatego też, bez względu na to, jak bardzo jest brzydki, przebiegły i zdradziecki, jest idealnym bohaterem dla gry wideo z uniwersum Władcy Pierścieni.

The Lord of the Rings: Gollum wcielisz się w postać hobbita, który próbuje uciec z Barad Dur. Twierdza Czarnego Władcy w Mordorze jest pełna wszelkiego rodzaju złych stworzeń, w tym orków, wargów i pająków. Ponieważ Gollum nie jest zbyt dobrym wojownikiem, będzie musiał zrobić wszystko, aby uniknąć wrogów i wykorzystać swoje umiejętności wspinaczki i podstępu, aby uniknąć spojrzenia Saurona i uciec z tego przeklętego miejsca.

Mieliśmy już wcześniej okazję obejrzeć kilka obrazków z gry, ale Daedalic opublikował nowy filmik, który pokazuje sekwencje rozgrywki. Mimo, że filmik jest dość krótki, to jest więcej niż wystarczający, aby rzucić okiem na środowiska, animacje i ogólny wygląd The Lord of the Rings: Gollum.

 

 

Jeśli chcesz dołączyć do Golluma w tej niebezpiecznej podróży przez Mordor, będziesz musiał jeszcze trochę poczekać. Data premiery The Lord of the Rings: Gollum nie została jeszcze potwierdzona, ale jeśli deweloper już teraz pokazuje materiał z rozgrywki, to prawdopodobnie oznacza to, że premiera może być znacznie bliżej niż nam się wydaje. Nie możemy się doczekać, aby dowiedzieć się więcej o grze i jej mechanice.

  • CptAgnes

    Gry, rośliny i zwierzaki to moje pasje i hobby pielęgnowane na co dzień. Od szczurów, chomików, przez psy i koty. Każdą wolną chwilę spędzam na grach mobilnych, na pc i ps4. Połączenie pracy z jedną z zajawek polecam każdemu ^^

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się ×

Odpowiedz answering the message of

500 Pozostało znaków

event fifa 23
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare