Instant Gaming EU
 
 

The Lord of the Rings: Gollum jest pokazany w swoim pierwszym trailerze

The Lord of the Rings: Gollum jest pokazany w swoim pierwszym trailerze

W 2019 roku ogłoszono wydanie 2021 roku, The Lord of the Rings: Gollum pozostawał tajemnicą od miesięcy. Tylko logo gry zostało ujawnione w momencie jej ogłoszenia i od tego czasu udało nam się odkryć tylko kilka zrzutów ekranu z gry, kiedy zostały one opublikowane w maju zeszłego roku. Nie wydano żadnego filmu o The Lord of the Rings: Gollum, aż do teraz.

Daedalic ujawnił pierwszy filmowy zwiastun The Lord of the Rings: Gollum, w którym możemy zobaczyć Mordor. Co prawda film jest dość krótki i nadal nie pokazuje żadnej rozgrywki, ale twórcy The Lord of the Rings: Gollum rozmawiali z IGN i ujawnili wiele szczegółów na temat gry.


Wiedzieliśmy już, że The Lord of the Rings: Gollum jest narracyjną, przygodową grą akcji, która będzie badać dwie strony postaci, Golluma i Sméagola. Teraz wiemy nieco więcej o innych aspektach gry, takich jak walka, które tak naprawdę nie będą obecne w grze. To ma sens, ponieważ siła fizyczna nie jest tak naprawdę mocną stroną Golluma. Nie oznacza to jednak, że nie będzie wrogów i że nie będziemy w stanie się ich pozbyć.

"To głównie gra bez walki, ale Gollum będzie w stanie ukradkiem wyeliminować wrogów. Jednak nie będzie to łatwe i zawsze wiąże się z dużym ryzykiem. Chcemy, aby gracze ostrożnie rozważyli te spotkania. W końcu siła Golluma leży w sprycie, a nie w walce."

Kolejny dość ciekawy szczegół został ujawniony, będziemy mogli spotkać w grze inne postaci z sagi Tolkiena, które oczywiście mogą stać się naszymi sojusznikami i pomóc Gollumowi.

"Gollum nie używa broni, ale może odwracać uwagę wrogów za pomocą rzucania przedmiotami. W części gry będzie również korzystał z umiejętności specjalnych sojuszników i będzie mógł wykorzystać otoczenie na swoją korzyść"

Będziemy musieli poczekać, aby dowiedzieć się o tym więcej, ale odkryliśmy też, że The Lord of the Rings: Gollum odbędzie się " przy pierwszej książce, kiedy Frodo nadal jest w Shire i jeszcze nic nie wie."

Jeśli chodzi o budowę poziomów, niektóre z nich będą raczej liniowe, z obszarami, które będą dostępne tylko wtedy, gdy spełnimy pewne warunki. Inne poziomy będą bardziej otwarte, co pozwoli na różne podejścia.

The Lord of the Rings: Gollum wygląda obiecująco i nie możemy się doczekać, by dowiedzieć się więcej o grze. W międzyczasie możesz zapoznać się z pełnym artykułem IGN tutaj, aby poznać wszystkie szczegóły.

Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare