Instant Gaming EU
 
 

The Last of Us Part II Remastered prezentuje tryb roguelike

The Last of Us Part II Remastered prezentuje tryb roguelike

The Last of Us Part II Remastered obiecuje zaoferować znacznie więcej niż tylko nową wersję klasycznej przygody z lepszą grafiką. Po potwierdzeniu oficjalnej daty premiery gry, która pojawi się 19 stycznia wyłącznie na konsolach PlayStation 5, deweloper Naughty Dog uchylił rąbka tajemnicy na temat dodatkowych funkcji, jakie The Last of Us Part II Remastered wniesie do serii. Wiemy już, że nowa wersja klasycznej przygody będzie zawierać dodatkowe sposoby na cieszenie się grą, w tym tryb bez powrotu.

Ciesz się The Last of Us jak nigdy dotąd

Studio deweloperskie ujawniło nowe szczegóły dotyczące trybu No Return. To zupełnie nowy rodzaj doświadczenia i tryb przetrwania roguelike, który pozwoli ci wcielić się w niektóre postacie z serii. Na początku dostępne będą tylko Ellie i Abby, ale w trakcie gry będzie można odblokować kolejne postacie, w tym Dinę, Jessego, Leva, Manny'ego, Mei, Tommy'ego, Yarę i Joela. W tym trybie zmierzysz się z czterema rodzajami wyzwań, które odbywają się w różnych kultowych lokacjach z The Last of Us Part II Remastered.

"Szturm, w którym zmierzysz się z falami wrogów; Przechwycenie, w którym musisz włamać się do sejfu pełnego cennych zapasów, których strzegą wrogowie; Przetrzymanie, podczas którego wraz z kumplem kontrolowanym przez sztuczną inteligencję bronisz się przed rojącymi się wokół ciebie zainfekowanymi; i Ścigany, w którym musisz przetrwać do wyczerpania czasu przed ciągłymi posiłkami wroga ".

Na końcu każdego spotkania w No Return czeka na ciebie walka z bossem, a jeśli uda ci się zwyciężyć, otrzymasz specjalne nagrody. Proces ten można powtarzać w nieskończoność podczas gry w tym trybie, ale jeśli zginiesz, stracisz wszystkie postępy i będziesz musiał zacząć od zera i zmierzyć się z nowymi losowymi scenariuszami. Będziesz także mógł odblokować specjalny sprzęt, który możesz przenosić z próby na próbę, wykonując dodatkowe cele.

 

 

No Return będzie miłym dodatkiem dla tych graczy, którzy naprawdę dobrze bawili się w The Last of Us Part II Remastered. Więcej szczegółów na temat tego nowego trybu rozgrywki, który pojawi się w styczniu przyszłego roku, można znaleźć na PlayStation Blog. Upewnij się, że odwiedziłeś naszą porównywarkę, jeśli chcesz kupić klucz The Last of Us Part II Remastered na PS5.

Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare