Kinguin advent rest
 
 

Techland nie zapomniał o Dying Light 2

Techland nie zapomniał o Dying Light 2

Mimo, że Dying Light to ciesząca się uznaniem krytyków gra, która przyczyniła się do tego, że Techland stał się znaczącym deweloperem w świecie gier wideo, studio wydaje się mieć trudności z opracowaniem swojego sequela. Premiera Dying Light 2 była pierwotnie planowana na wiosnę 2020 roku, ale studio ogłosiło, że będzie opóźniona. Choć odroczenie wydania gry wideo okazało się czymś bardzo powszechnym i niemalże regułą w tym roku, wszyscy gracze, którzy czekali na tę grę, byli trzymani w niewiedzy przez kilka miesięcy. Wielu z nich zastanawiało się nawet, czy deweloperzy zapomnieli o Dying Light 2, ale okazuje się, że tak nie jest.

Techland rozmawiał ostatnio o grze na oficjalnym kanale Discord i wydaje się, że ciężko pracują nad tym, by jak najszybciej ją wydać. Jest nawet możliwe, że będziemy mogli zagrać w Dying Light 2 już niedługo, jak tylko deweloper potwierdzi, że "nowe aktualizacje" dotyczące projektu pojawią się w nowym roku. Oczywiście, wszyscy gracze, którzy czekają na grę oczekują na ogłoszenie daty premiery, ale nie wiemy czego się spodziewać. Bez względu na to, jakie będzie ogłoszenie, będzie to więcej niż mile widziane, biorąc pod uwagę ogromną ilość czasu, w którym milczeli na temat stanu rozwoju Dying Light 2.

 

 

W międzyczasie, jeśli chcesz mieć trochę frajdy grając w gry survival zombie, jedną z najlepszych opcji jest Dying Light. Gra jest nadal w dobrej formie i oferuje dobre doświadczenia z dużą ilością treści do zbadania oraz kilka dostępnych DLC, które rozszerzają jej możliwości. Oczywiście, można ją znaleźć w najlepszej cenie w naszej porównywarce.

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

Embark on the thrilling journey of Red Dead Redemption 2, where bravery and cunning lead through wild lands. Ready to defy the laws of the Wild West? Saddle up for an adventure filled with danger and redemption!
DLCompare Extension
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare