Instant Gaming EU
 
 

Techland potwierdza Dying Light 2 na 2021 rok

Techland potwierdza Dying Light 2 na 2021 rok

Gatunek survival horror zawsze był dość popularny wśród graczy gier wideo i istnieje wiele dobrych gier dostępnych dla tych, którzy chcą zanurzyć się w doświadczenie, które doprowadzi ich do granic możliwości. Wśród nich, perełka Dying Light, dzięki porywającej rozgrywce i funkcjach, takich jak ogromny otwarty świat zaatakowany przez zombie do zbadania, system parkour, który sprawia, że ruch jest dość płynny i kilka trybów multiplayer. Ale gra ma już sześć lat, a wielu graczy czeka na Dying Light 2, sequel, który został zapowiedziany jakiś czas temu.

Powszechnie wiadomo, że deweloper Techland miał ciężki czas z rozwojem Dying Light 2. Kilka problemów opóźniło ją na różnych etapach i mimo, że premiera gry zaplanowana jest na ten rok, jest wielu graczy, którzy wciąż wątpią, że nasz rodzimy deweloper jest w stanie wypuścić ją na czas. Nie tak dawno temu obiecano aktualizację stanu Dying Light 2, i wczoraj pojawiła się ona wreszcie w postaci filmu, w którym potwierdzają, że zamierzają wydać grę w tym roku i że ciężko pracują, aby tak się stało.

 

 

Filmik w skrócie ujawnia trochę materiału z Dying Light 2, ale poza tym służy tylko potwierdzeniu, że studio jest zaangażowane w rozwój gry i że, według nich, "będą gotowi, aby zacząć o niej mówić wkrótce". Problemem, kiedy zapowiadasz tak wyczekiwaną grę zbyt wcześnie, jest to, że w końcu musisz poradzić sobie z niezadowoleniem tych, którzy niecierpliwie na nią czekają. Sztorm pewnie się uspokoi, gdy chłopaki z Technaldu zaczną ujawniać więcej informacji o Dying Light 2 i wszyscy będziemy wiedzieć, czego się spodziewać.

Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare