Star Wars Outlaws ujawnia datę premiery w nowym zwiastunie fabularnym

Star Wars Outlaws ujawnia datę premiery w nowym zwiastunie fabularnym

Ubisoft zachwycił fanów, ogłaszając, że wyda zwiastun fabularny Star Wars Outlaws, ponieważ wielu było przekonanych, że zapowiedź przyniesie również datę premiery. I nie mylili się, ponieważ pod koniec filmu ujawniono, że Star Wars Outlaws ukaże się 30 sierpnia. Ci, którzy złożą zamówienie w przedsprzedaży, otrzymają trzy dni wczesnego dostępu do gry.

Co ciekawe, data premiery została nieumyślnie ujawniona przez sam Ubisoft. Na kanale YouTube firmy Ubisoft Japan w opisie filmu dyskretnie ogłoszono, że gra będzie dostępna 30 sierpnia, na kilka godzin przed wielkim debiutem zwiastuna fabularnego. Potwierdzenie nastąpiło szybko, ale przeciek już wzbudził zainteresowanie czujnych fanów Gwiezdnych Wojen.

 

 

Zwiastun ujawnia pierwsze szczegóły fabuły gry i prezentuje różne postacie, zarówno znane z oryginalnej trylogii, jak i nowe. Podążamy za protagonistką Kay Vess, przemytniczką w stylu Hana Solo, angażującą się w działalność bossów przestępczych na najdalszej granicy Imperium Galaktycznego - w tym Jabby Hutta. Historia jest klasycznym napadem. Vess zgadza się podjąć niebezpieczną misję, ponieważ wydaje się, że szuka wolności, ale aby to zrobić, musi zrekrutować załogę, unikając zarówno szturmowców, jak i innych przestępców z podziemia. Akcja Star Wars Outlaws będzie rozgrywać się między Imperium kontratakuje a Powrotem Jedi.

Star Wars Outlaws to produkcja studia Ubisoft Massive Entertainment, tego samego, które stoi za Avatar: Frontiers of Pandora. Gra będzie miała otwarty świat, prowadząc Kay Vess na różne ręcznie wykonane planety. Według reżysera Juliana Gerighty'ego każda planeta będzie wielkości dwóch lub trzech stref w Assassin's Creed: Odyssey. Ubisoft potwierdził już, że Star Wars Outlaws będzie zawierać pięć planet, w tym Cantonicę, Tatooine i oryginalną planetę o nazwie Toshara.

Rozgrywka w Star Wars Outlaws będzie zawierała elementy trzecioosobowej strzelanki, jazdy pojazdami i solidnej eksploracji wzbogaconej o system reputacji. Kay Vess może nadepnąć na odcisk niewłaściwej osobie i przyciągnąć niechcianą uwagę. Jeśli tak się stanie, może być prześladowana, a nawet zszargać swoją reputację w niektórych krajach. Z drugiej strony, w zależności od tego, komu protagonistka pomoże, może zyskać korzyści.

Star Wars Outlaws pojawi się 30 sierpnia na PC, PlayStation 5 i Xbox Series X/S. Osoby zainteresowane grą mogą sprawdzić naszą porównywarkę najlepszych ofert na cdkeye Star Wars Outlaws i odwiedzić odległe galaktyki w roli przemytnika.

Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare