Data premiery Star Wars Outlaws ujawniona

Data premiery Star Wars Outlaws ujawniona

Niektórzy mówią, że jesteśmy w erze przecieków. Po wycieku zwiastuna Grand Theft Auto VI, licznych wczesnych fizycznych kopiach gier takich jak The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom i przestępczym działaniu przeciw Insomniac, niektórzy wciąż drapią się po głowach na temat intencji wycieku.

Star Wars Outlaws, które pozostawało bez oficjalnych wiadomości przez kilka miesięcy, właśnie otrzymało nowe informacje, które rozpaliły internet. Co dziwne, pochodziły one z bloga Disney Parks. Komentując 24 doświadczenia na 2024 rok, numer 22 dostarczył ważnych i być może bezprecedensowych informacji dla branży gier. "A dla fanów Gwiezdnych Wojen - Star Wars Outlaws, gra Star Wars z otwartym światem zostanie wydana w 2024 roku", czytamy na blogu.

Być może Ubisoft nie rozważał ogłoszenia okna premiery Star Wars Outlaws w ten sposób, zwłaszcza że Avatar: Frontiers of Pandora został już wydany, ale tak właśnie jest.

 

 

Star Wars Outlaws opowiada historię Kay Vess i jej towarzysza Nixa, którzy próbują dokonać największego napadu na Zewnętrznych Rubieżach. Historia rozgrywa się pomiędzy Imperium kontratakuje a Powrotem Jedi. Jest to przygodowa gra akcji dla jednego gracza z perspektywą trzeciej osoby. Gra będzie zawierała mechanikę skradania się, walkę w pojazdach i kosmiczną oraz narrację, która zmienia się w zależności od wyborów gracza.

Gra nie została jednak zapomniana. Pomimo tego, że Massive Entertainment nie wypuściło ostatnio żadnego nowego oficjalnego zwiastuna, niedawno udzielili wywiadu Kotaku. Przy okazji dyrektor narracyjny Navid Khavari opowiedział o pętli rozgrywki:

"Pierwsza z nich to gęste miasta tętniące aktywnością i gwarne kantyny, w których można znaleźć syndykaty przestępcze i skorumpowanych Imperialnych mieszających się ze sobą. Po drugie, nasze rozległe, tajemnicze i oszałamiające otwarte środowiska... czy to pieszo, czy speederem Kaya. I wreszcie przestrzeń kosmiczna, którą gracze mogą eksplorować na statku Kay. Jedną z podstawowych części fantazji o łajdaku jest posiadanie własnego statku, który zasadniczo jest twoim domem" - powiedział Khavari. "Banici nieustannie podróżują i muszą być w ciągłym ruchu - nie inaczej jest w przypadku Kay. Będziesz mógł przemieszczać się pieszo, speederem, statkiem i łatwo przeskakiwać między planetami".

Pozostaje tylko pytanie, czy eksploracja planet będzie angażująca, czy też w charakterze menu, tak jak miało to miejsce w Starfield. W tym celu gracze muszą poczekać do końca 2024 roku, aby zagrać w Star Wars Outlaws, który zostanie wydany na PlayStation 5, Xbox Series X / S i Windows. Jeśli jesteś fanem uniwersum i jesteś zainteresowany, bądź na bieżąco z naszą porównywarką, aby znaleźć najtańsze oferty kluczy cyfrowych do Star Wars Outlaws.

Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare