You are here
We also support
 
 
 
 

Star Wars Jedi: Fallen Order otrzymuje dużą aktualizację

Star Wars Jedi: Fallen Order otrzymuje dużą aktualizację
5 maj 2020, 13:26

Dzień Gwiezdnych wojen był obchodzony wczoraj na całym świecie przez ogromną liczbę fanów serii. Miały miejsce wszelkiego rodzaju wydarzenia, a niektóre gry wideo inspirowane popularną serią science fiction wykorzystały to święto jako okazję do promocji i wręczenia graczom specjalnych nagród. W przypadku Star Wars Jedi: Fallen Order, Respawn Entertainment wydało całkiem dużą darmową aktualizację do gry, która zawiera kilka nieoczekiwanych, ale mile widzianych dodatków, w tym nowy tryb gry plus, wyzwania bojowe i kilka innych niespodzianek.

Tryb  Nowej Przygody + w Star Wars Jedi: Fallen Order jest podobny do obecnych w innych grach, chociaż będziesz musiał odblokować wszystkie umiejętności Cala, gdy będziesz grać w grę na zwiększonym poziomie trudności. Wszystkie przedmioty kosmetyczne pozostaną odblokowane dla Cala, ale wszystkie skrzynie, które otworzysz podczas początkowej rozgrywki, pozostaną puste. Jako nagrodę dodatkową otrzymasz zestaw Inkwizytora dla Cala, a także parę nowych mieczów świetlnych i czerwony kryształ kyber, aby zmienić kolor swojej broni.

 

 

Nowy tryb treningu medytacji, pozwala przetestować umiejętności Cala na falach wrogów, w różnych scenariuszach. Obecnie dostępnych jest ich dwanaście, a w zależności od wydajności otrzymasz ocenę w zakresie od 1 do 3. Po zdobyciu 12 gwiazdek odblokujesz trzy różne skórki dla swojego zaufanego towarzysza droida BD-1. Aby uzyskać dostęp do trybu treningu medytacji, musisz wcześniej ukończyć kampanię Star Wars: Jedi Fallen Order ponieważ scenariusze zostały zaprojektowane dla graczy, którzy opanowali system walki w pierwszej kolejności.

Ale jeśli chcesz zaprojektować własne wyzwania, możesz to zrobić. Wszystko, co musisz zrobić, to przejść do trybu Battle Grid i stworzyć niestandardowy scenariusz. Następnie dodaj do niego dowolną kombinację wrogów i będziesz musiał dostosować trudność wyzwania, aby wszystko było gotowe.

Cała ta dodatkowa zawartość jest bezpłatna dla wszystkich graczy, którzy posiadają Star Wars Jedi: Fallen Order. Jeśli jeszcze go nie masz, możesz go znaleźć w najlepszej cenie na naszym komparatorze.

 

 

  • CptAgnes

    Gry, rośliny i zwierzaki to moje pasje i hobby pielęgnowane na co dzień. Od szczurów, chomików, przez psy i koty. Każdą wolną chwilę spędzam na grach mobilnych, na pc i ps4. Połączenie pracy z jedną z zajawek polecam każdemu ^^

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się ×

Odpowiedz answering the message of

500 Pozostało znaków

Event Steelrising
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare