Instant Gaming EU
 
 

STALKER 2 może zadebiutować jeszcze w tym roku

STALKER 2 może zadebiutować jeszcze w tym roku

Pomimo bycia jedną z najbardziej wyczekiwanych strzelanek ostatnich lat, rozwój STALKER 2: Heart of Chornobyl został przerwany, co skutkowało kilkukrotnym przekładaniem premiery gry. Sytuacja w Ukrainie nie pomogła studiu, które zostało zmuszone do zwielokrotnienia wysiłków, aby spróbować ukończyć grę. Przy takim scenariuszu pierwotnie ogłoszona data premiery gry okazała się celem niemożliwym do osiągnięcia, ale wciąż jest nadzieja, a legion fanów czekających na grę może być w stanie cieszyć się STALKERem 2 przed końcem bieżącego roku.

Wszystko wskazuje na grudzień tego roku

Premiera STALKER 2: Heart of Chornobyl jest obecnie zaplanowana na grudzień tego roku według strony gry na Steamie. Deweloper CSG Game World może być w stanie wypuścić grę w tym roku, ponieważ studio oficjalnie potwierdziło, że sequel STALKER: Call of Pripyat będzie grywalny w tym miesiącu na targach Gamescom. Tymczasem dystrybutor Plaion podał datę 1 grudnia jako premierę STALKERa 2. Oczywiście nie ma jeszcze oficjalnego potwierdzenia w tej sprawie. Miejmy nadzieję, że dowiemy się więcej podczas tegorocznych targów Gamescom, które odbędą się w ostatnim tygodniu tego miesiąca w Niemczech.

 

 

STALKER 2: Heart of Chornobyl zabierze nas z powrotem do Strefy Wykluczenia w nowej przygodzie, w której będziemy walczyć z okropnościami ukrytymi w radioaktywnej strefie pozostałej w wyniku niszczycielskiego wypadku, który skaził Czarnobyl i okolice. Mimo że przetrwanie tam bez ochrony jest praktycznie niemożliwe, Strefa jest często odwiedzana przez Stalkerów poszukujących cennych przedmiotów, ale jest to niebezpieczne miejsce, które skrywa wiele tajemnic i zagrożeń.

Już teraz można zamówić w przedsprzedaży tani STALKER 2: Heart of Chornobyl na PC i Xbox Series X/S za pomocą naszej porównywarki, jeśli chcesz rozpocząć grę, gdy tylko będzie dostępna.

140.71zł
STALKER. 2
STALKER. 2
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare