Kup cdkey S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart of Chornobyl

 • PC
 • Xbox Series X

Najlepsi sprzedawcy

  S.T.A.L.K.E.R. 2 to ekscytująca przygoda, która przenosi nas z powrotem do Czarnobylskiej Strefy Wykluczenia, łącząc elementy strzelanek z perspektywy pierwszej osoby z elementami horroru. Druga eksplozja w elektrowni jądrowej w Czarnobylu ma miejsce 20 lat po pierwszej, pozostawiając po sobie postapokaliptyczne pustkowie, na których występują wszelkiego rodzaju anomalie. Czasami możesz znaleźć przedmioty o niezwykłych właściwościach porozrzucane po ruinach tego obszaru, który teraz nazywa się po prostu Strefą. Osoby znane jako Stalkerzy narażają swoje życie, wkraczając do tego niebezpiecznego obszaru, aby odzyskać go dla zysku, ale są też pewne frakcje, które uważają, że Strefa jest ogromnym zagrożeniem i chcą ją zniszczyć za wszelką cenę.  S.T.A.L.K.E.R. 2 wykorzystuje poprzednie odsłony serii jako fundament, aby dostarczyć nową, wciągającą fabułę z wieloma rozgałęzieniami i zakończeniami. W tym sequelu będziesz stale pod presją i nie będziesz wiedział, czego się spodziewać, a otwarty świat będzie do twojej dyspozycji, abyś mógł go eksplorować i odkrywać jego straszne sekrety, jak tylko zechcesz.

  Czytaj więcej

  Jaka jest najlepsza cena na STALKER. 2?

  Jak użyć Twojego cdkeya na Steamie?

  Użyj klucza w programie uruchamiającym Epic Games, aby pobrać Twoja gra.

  Kod dla Xbox do aktywacji na Xbox Live.

  • Dodatkowa fabularna misja poboczna.
  • Pojedynczy gracz: 1 skórka kostiumu i 3 skórki broni.
  • Tryb wieloosobowy: 2 skórki kostiumów i 3 skórki broni.
  • Cyfrowy artbook.
  • Cyfrowa ścieżka dźwiękowa.
  • Przepustka sezonowa z dostępem do wszystkich przyszłych dodatków, w tym 2 rozszerzeń fabularnych.
  • Dodatkowe fabularne zadanie poboczne.
  • Pojedynczy gracz: 1 skórka kostiumu i 3 skórki broni.
  • Tryb wieloosobowy: 3 skórki kostiumów i 7 skórek broni dla trybu wieloosobowego.
  • Artbook w wersji cyfrowej.
  • Cyfrowa ścieżka dźwiękowa.

  Komentarze na S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart of Chornobyl

  Maximuus_
  Maximuus_
  4 mar 2022, 00:18na dlcompare.fr
  La sortie prévue initialement est repoussé pour une date encore inconnue, le studio étant Ukrainien est basé à Kiev. Le développement a été mis totalement à l'arrêt et les employés du studio participent activement à la défense de la ville en ce moment même. Le jeu n'est donc plus une priorité pour eux et c'est totalement compréhensible.^^
  Pierwotnie planowana premiera została przesunięta na nieznany termin, a studio jest ukraińskie i ma siedzibę w Kijowie. Rozwój został całkowicie wstrzymany, a pracownicy studia w tej chwili biorą czynny udział w obronie miasta. Więc gra nie jest już dla nich priorytetem i to jest całkowicie zrozumiałe ^^
  Sir_Magnetron
  Sir_Magnetron
  25 lut 2022, 13:02na dlcompare.com
  The night is dark and full of terror, but not for a Stalker! A Stalker roams the night, scavanging the towns and prepares to fight the nightly monsters and terrors the darkness provides.
  Noc jest ciemna i pełna grozy, ale nie dla Stalkera! Stalker przemierza noc, przeczesuje miasta i przygotowuje się do walki z nocnymi potworami i strachami, które niesie ze sobą ciemność.
  Sarge T.
  Sarge T.
  24 lut 2022, 23:38na dlcompare.com
  I wonder what's going to happen with the development of this game now - hopefully not much - would be sad to see it indefinitely delayed :/ The previous games were really great, so expectations for the sequel is high.
  Ciekawe co teraz będzie się działo z rozwojem tej gry - mam nadzieję, że niewiele - smutno byłoby widzieć ją opóźnioną w nieskończoność :/ Poprzednie gry były naprawdę świetne, więc oczekiwania co do sequela są wysokie.
  jail le tricheur
  jail le tricheur
  22 lut 2022, 21:06na dlcompare.fr
  J'ai adoré le premier, j'ai relativement apprécier le second (il était un peu bugué, faut le dire) et j'ai beaucoup aimé le troisième. J'ai hâte de retourner dans la zone !
  Uwielbiałem pierwszą, względnie podobała mi się druga (trzeba przyznać, że była trochę zabugowana) i bardzo podobała mi się trzecia. Nie mogę się doczekać, kiedy wrócę do strefy!
  fqdsfdzefqs
  fqdsfdzefqs
  12 lut 2022, 11:20na dlcompare.fr
  J'ai adoré le premier, j'ai relativement apprécier le second (il était un peu bugué, faut le dire) et j'ai beaucoup aimé le troisième. J'ai hâte de retourner dans la zone !
  Uwielbiałem pierwszą, względnie podobała mi się druga (trzeba przyznać, że była trochę zabugowana) i bardzo podobała mi się trzecia. Nie mogę się doczekać, kiedy wrócę do strefy!
  Luiser
  Luiser
  9 lut 2022, 01:19na dlcompare.es
  Despues de verlo durante 1 semana en twitch, me parece uno de los mejores juegos, a nivel grafico luce maravilloso, jugabilidad muy buena, se echa de menos ciertas cosillas, pero aun asi es un maravilloso juego.
  Po oglądaniu jej przez 1 tydzień na twitchu, uważam, że jest to jedna z najlepszych gier, grafika wygląda cudownie, gameplay bardzo dobry, brakuje jej kilku rzeczy, ale i tak jest to wspaniała gra.
  DilithaRansara
  DilithaRansara
  24 sty 2022, 11:20na dlcompare.com
  Anyone who's willing to buy this should buy it without thinking further because all the other games stalker games were extremely good in my opinion.
  Każdy, kto jest chętny do zakupu tego powinien kupić go bez myślenia dalej, ponieważ wszystkie inne gry stalker gry były niezwykle dobre w mojej opinii.
  61ebfec772df6@redshalls
  61ebfec772df6@redshalls
  22 sty 2022, 14:24na dlcompare.fr
  J'ai eu de très bon souvenir sur les anciens j'espère que le 2 ne sera pas bâclée et restera dans l'esprit de la license
  Miałem bardzo dobre wspomnienia na starych, mam nadzieję, że drugi nie zostanie spartaczony i pozostanie w duchu licencji.
  Carlos mendez
  Carlos mendez
  18 sty 2022, 00:45na dlcompare.es
  Muchas ganas de tenerlo en mis manos. Una novedad en el género y otro juego así de vez en cuanto viene de maravilla. Sin duda, lo compraré.
  Nie mogę się doczekać, kiedy dostanę go w swoje ręce. Nowość w gatunku i kolejna taka gra raz na jakiś czas się przyda. Na pewno go kupię.
  RaBlack
  RaBlack
  14 sty 2022, 01:44na dlcompare.se
  I remember the first one... S.T.A.L.K.E.R.: Shadow of Chernobyl I have it on DVD PC and the two other games also they were awsome games for that time... I hope this will feel the same. ;)
  Pamiętam pierwszy... S.T.A.L.K.E.R.: Shadow of Chernobyl Mam go na DVD PC i dwie inne gry również były świetne gry na tamte czasy... Mam nadzieję, że to będzie podobne odczucie. ;)
  Wyświetl więcej komentarzy
  Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

  Zasubskrybuj newsletter DLCompare