Stalker 2: Heart of Chornobyl opóźniony do 2023 roku

Stalker 2: Heart of Chornobyl opóźniony do 2023 roku

Rozwój gry Stalker 2: Heart of Chornobyl jest jak jazda rollercasterem dla fanów serii S.T.A.L.K.E.R.. Wpływ obecnej sytuacji w Ukrainie na studio twórców jest dość zauważalny. Prace nad grą zostały wstrzymane na czas nieokreślony, co było poważnym ciosem dla społeczności pragnącej cieszyć się nowym doświadczeniem. Kiedy kilka tygodni temu GSC Game World ujawniło, że prace nad grą wróciły na właściwe tory, ogłoszenie to zostało przyjęte z radością, ale wszyscy zakładali, że premiera Stalker 2: Heart of Chornobyl nastąpi później niż oczekiwano.

Potwierdzenie nadeszło wczoraj, gdy deweloper pokazał nowy film z rozgrywki Stalker 2: Heart of Chornobyl. Ukraiński deweloper GSC Game World potwierdził również, że gra ukaże się w przyszłym roku na PC i Xbox Series X/S. Biorąc pod uwagę obecną sytuację, nie pozostaje nic innego, jak tylko cieszyć się, że gra w końcu ukaże się w przyszłości.

Eksploracja Strefy

Strefa Wykluczenia wokół starej elektrowni jądrowej to miejsce, w którym rozgrywa się cała akcja. To postapokaliptyczne miejsce skażone promieniowaniem skrywa wiele tajemnic i okropności. Będziesz ją eksplorować, podążając za nieliniową fabułą, która pozwoli ci zanurzyć się w mrocznym świecie science fiction pełnym akcji. W Strefie czekają na Ciebie straszliwe mutanty, dziwne anomalie paranormalne i niewypowiedziane zagrożenia. Najnowszy materiał wideo z gry Stalker 2: Heart of Chornobyl stanowi wprowadzenie do historii, która nie pozostawi fanów obojętnymi.

 

 

Chociaż Stalker 2: Heart of Chornobyl nie ma dokładnej daty premiery, mamy nadzieję, że deweloperzy nie będą musieli ponownie przerywać prac, a fani będą mogli zdobyć grę bez dalszych opóźnień. Kontynuacja Call of Pripyat jest dość oczekiwanym tytułem, a klucz do Stalker 2: Heart of Chornobyl można znaleźć w najlepszej cenie na naszej porównywarce.

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

145.14zł
STALKER. 2
STALKER. 2
Reward Event Will you embrace the challenge of entering the world of Lies Of P and uncovering its mysteries while facing its most cunning foes? Are you ready for the next chapter in Lies Of P?
DLCompare Extension
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare