Instant Gaming EU
 
 

Prace nad grą Stalker 2 zostały wznowione

Prace nad grą Stalker 2 zostały wznowione

Po pandemii, kolejnym wydarzeniem mającym negatywny wpływ na wyczekiwane przez graczy gry wideo jest wojna w Ukrainie. Konflikt zbrojny zmusił wiele studiów do wstrzymania prac, a najbardziej znanym z nich jest GSC Game World, twórcy gry Stalker 2: Heart of Chornobyl. Kontynuacja STALKER: Shadow of Chernobyl od dłuższego czasu znajdowała się na liście życzeń wielu graczy i kiedy wydawało się, że prace nad nią posuwają się w kierunku zbliżającej się premiery, wojna zatrzymała je w miejscu. Chociaż konflikt wydaje się być daleki od zakończenia w najbliższym czasie, studio znalazło sposób na wznowienie rozwoju gry, co jest świetną wiadomością dla tych, którzy chcą w nią zagrać.

Stalker 2: Heart of Chornobyl zabierze graczy z powrotem do Strefy Wykluczenia w Czarnobylu, znanej również jako Strefa, we wciągającej strzelaninie z perspektywy pierwszej osoby, która łączy akcję i horror. Gra będzie zawierać nieliniową fabułę, w której Twoje działania zadecydują o przyszłości Strefy, ponieważ stała się ona celem wielu frakcji, które chcą ją zniszczyć za wszelką cenę.

 

 

Premiera Stalker 2: Heart of Chornobyl została zaplanowana na grudzień po przesunięciu, które miało miejsce po tym, jak GSC Game World zrezygnowało z planu dodania NFT do gry. Zmuszony, ogromnym sprzeciwem społeczności, deweloper postanowił skupić się na dopracowaniu gry, zamiast eksperymentować z funkcją, która zdenerwowałaby fanów.

Jest całkiem prawdopodobne, że gra nie będzie gotowa w grudniu i być może w nadchodzących miesiącach zostanie ogłoszona inna data premiery. W każdym razie zawsze możesz znaleźć najlepszą cenę, aby kupić tanio Starker 2: Stalker 2: Heart of Chornobyl w naszej porównywarce.

142.70zł
STALKER. 2
STALKER. 2
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare