Instant Gaming EU
 
 

Remnant: From the Ashes otrzyma bezpłatne uaktualnienie nowej generacji

Remnant: From the Ashes otrzyma bezpłatne uaktualnienie nowej generacji

Remnant: From the Ashes to postapokaliptyczna przygoda, która spotkała się z bardzo ciepłym przyjęciem ze strony graczy, gdy została wydana w 2019 roku. Ten trzecioosobowy shooter akcji opracowany przez Gunfire Games został nazwany "Dark Souls z bronią palną" i to dość dokładnie określa istotę jego rozgrywki. W grze jesteś jednym z niewielu ocalałych po tym, jak nasza planeta została zaatakowana przez Korzeń, istotę z innego wymiaru, która jest w stanie zainfekować i skorumpować każdą żywą istotę. Korzystając z portalu znajdującego się w jedynym względnie bezpiecznym miejscu, jakie pozostało, jesteś w stanie dostać się do innych wymiarów, szukając sposobu na zniszczenie źródła zła, które spowodowało cały ten chaos. Oczywiście, będziesz musiał walczyć z mnóstwem wrogów z ograniczoną bronią i amunicją, ale jest możliwe, aby uaktualnić te z materiałów, które będą zbierać w miarę postępów w grze. Remnant: From the Ashes pozwala dzielić swoją przygodę z dwoma innymi graczami i oferuje kilka wymiarów do zbadania podczas poszukiwania sposobu na zniszczenie Korzenia.

 

 

Remnant: From the Ashes przeżył szczyt popularności, gdy był oferowany za darmo w Epic Games Store na PC, ale jest też sporo graczy, którzy cieszą się grą na konsolach. Deweloper Gunfire Games ogłosił właśnie, że w drodze jest darmowa aktualizacja do gry, która doda nowe opcje graficzne dla konsol nowej generacji. Począwszy od 13 maja, gracze będą mogli uruchomić Remnant: From the Ashes "w rozdzielczości 4K przy 30fps na PlayStation 5 i Xbox Series X, lub w rozdzielczości 1080p przy 60fps na PlayStation 5 i Xbox Series X/S".

 


Wraz z tą aktualizacją, Remnant: From the Ashes zostanie dodane do Xbox Game Pass na PC, a gra będzie wspierać crossplay pomiędzy graczami Xbox i Windows 10.

Wygląda na to, że to bardzo dobry moment, aby zacząć grać lub wrócić do Remnant: From the Ashes. Jak zwykle, w każdej chwili możecie znaleźć ją w najlepszej cenie na naszej porównywarce.

Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare