Remnant: From the Ashes za darmo na PC

Remnant: From  the Ashes za darmo na PC

Nie wiemy, czy chłopaki z Gunfire Games myśleli o Dark Souls, kiedy tworzyli Remnant: From the Ashes, ale gdy tylko ukazał się pierwszy film z gameplayem, wiele osób myślało, że są do siebie bardzo podobne. Pomimo tych opinii, Remnant: From the Ashes zdołał pozyskać dla siebie wielu zwolenników i pokazał, że to o wiele więcej niż "Dark Souls z pistoletami". Walka z międzywymiarowym złem poprzez różne światy jest epickim doświadczeniem, które gra doprowadziła do perfekcji dzięki kampanii, która pozwala na interakcję z tubylcami z tych światów i zagłębienie się w przyczyny, które spowodowały cały ten chaos. Ale jeśli chcesz sprawdzić to wszystko sam, możesz to teraz zrobić za darmo, ponieważ możesz otrzymać swoją kopię Remnant: From the Ashes na PC za darmo, tylko odwiedzając Epic Games Store i odbierając go przed następnym czwartkiem.

 

 

Oczywiście, oferta obejmuje tylko grę podstawową, ale jeśli chcesz poprawić swoje wrażenia, możesz to zrobić z rozszerzeniami do Remnant: From the Ashes. Swamps of Corsus jest już dostępny i pozwala na odkrycie nowego świata zamieszkanego przez rasę owadów. Dodaje on również do gry nowy tryb przetrwania w stylu roguelike. Subject 2923 jest drugim rozszerzeniem dla Remnant: From the Ashes i ukaże się 20 sierpnia. Jest to kontynuacja głównej rozgrywki z nową kampanią, w ramach której odbędzie się ekspedycja przez Ward Prime. Wraz z rozszerzeniem można spodziewać się nowych typów wrogów, broni, zbroi i innych.

Jak widzisz, Remnant: From the Ashes stał się darmowy w odpowiednim momencie, ale jeśli jesteś zainteresowany innym typem gry, Epic Games Store oferuje również The Alto Collection za darmo. Jest to kompilacja dwóch gier: Alto's Adventure i Alto's Odyssey. Są to gry typu side-scrolling, w których będziesz towarzyszył Alto i jego przyjaciołom podczas wyścigu przez wymagające poziomy w ekscytującym doświadczeniu snowboardowym.

 

 

  • Fyra Frost Fyra Frost

    Od czasów relacjonowania turniejów MTG do wszystkich gier, jestem zainteresowana najnowszymi grami i gadżetami, ponieważ dziewczyna nigdy nie może mieć ich dość!

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

Reward Event Will you join Joel and Ellie as they travel across the United States in an epic adventure in  The Last of Us Part 1 Remake? - 66
DLCompare Extension
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare