Remnant: From the Ashes za darmo na PC

Remnant: From  the Ashes za darmo na PC

Nie wiemy, czy chłopaki z Gunfire Games myśleli o Dark Souls, kiedy tworzyli Remnant: From the Ashes, ale gdy tylko ukazał się pierwszy film z gameplayem, wiele osób myślało, że są do siebie bardzo podobne. Pomimo tych opinii, Remnant: From the Ashes zdołał pozyskać dla siebie wielu zwolenników i pokazał, że to o wiele więcej niż "Dark Souls z pistoletami". Walka z międzywymiarowym złem poprzez różne światy jest epickim doświadczeniem, które gra doprowadziła do perfekcji dzięki kampanii, która pozwala na interakcję z tubylcami z tych światów i zagłębienie się w przyczyny, które spowodowały cały ten chaos. Ale jeśli chcesz sprawdzić to wszystko sam, możesz to teraz zrobić za darmo, ponieważ możesz otrzymać swoją kopię Remnant: From the Ashes na PC za darmo, tylko odwiedzając Epic Games Store i odbierając go przed następnym czwartkiem.

 

 

Oczywiście, oferta obejmuje tylko grę podstawową, ale jeśli chcesz poprawić swoje wrażenia, możesz to zrobić z rozszerzeniami do Remnant: From the Ashes. Swamps of Corsus jest już dostępny i pozwala na odkrycie nowego świata zamieszkanego przez rasę owadów. Dodaje on również do gry nowy tryb przetrwania w stylu roguelike. Subject 2923 jest drugim rozszerzeniem dla Remnant: From the Ashes i ukaże się 20 sierpnia. Jest to kontynuacja głównej rozgrywki z nową kampanią, w ramach której odbędzie się ekspedycja przez Ward Prime. Wraz z rozszerzeniem można spodziewać się nowych typów wrogów, broni, zbroi i innych.

Jak widzisz, Remnant: From the Ashes stał się darmowy w odpowiednim momencie, ale jeśli jesteś zainteresowany innym typem gry, Epic Games Store oferuje również The Alto Collection za darmo. Jest to kompilacja dwóch gier: Alto's Adventure i Alto's Odyssey. Są to gry typu side-scrolling, w których będziesz towarzyszył Alto i jego przyjaciołom podczas wyścigu przez wymagające poziomy w ekscytującym doświadczeniu snowboardowym.

 

 

Zanurz się w intensywnym świecie Helldivers 2, gdzie chaos i współpraca definiują każdą bitwę. Jesteś gotów na intensywne walki i współpracę dla przetrwania ludzkości? Wojna czeka.
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare