Kinguin october campaign COM + BG
 
 

Remnant: From the Ashes w tym miesiącu otrzyma swój pierwszy dodatek

Remnant: From the Ashes w tym miesiącu otrzyma swój pierwszy dodatek
15 kwi 2020, 16:20

Remnant: From the Ashes to trzecioosobowa strzelanka akcji, która rzuca wyzwanie graczowi z trudnym zadaniem przetrwania w apokaliptycznym otoczeniu, w którym świat opanowały potworne stworzenia. Wspólna rozgrywka jest podstawą tej przygody, w której grasz jako jeden z ostatnich ocalałych ludzi w zdewastowanym świecie. Wraz z innymi przyjaciółmi będziesz podróżować do alternatywnych rzeczywistości za pomocą portali, aby znaleźć pochodzenie stworzeń, które opanowały Twoją planetę, próbując ich powstrzymać. Mechanika przetrwania, tworzenie, oczyszczanie i ekscytujące walki to główne cechy tej przygody, która zdobywa nowe treści dzięki wydaniu pierwszego DLC, który właśnie został ogłoszony.

 

 

Swamps of Corsus to nadchodzące DLC do Remnant: From the Ashes, które dodaje wiele nowych funkcji i treści do gry. Najważniejszy z nich to nowy tryb przetrwania, który zmienia grę w przygodę typu roguelike.

„Ci, którzy są wystarczająco odważni, aby podjąć się tego intensywnego wyzwania permadeath, będą podróżować losowo przez zepsute Kamienie Świata do różnych biomów, szukając epickich nowych nagród, walcząc jednocześnie o przetrwanie przeciwko niesamowicie trudnym bossom i wrogom”.

Dzięki temu nowemu DLC gracze będą mogli odkrywać pierwotny świat Corsusa i doświadczyć The Iskal Rise, nowej historii z trudnymi bossami. W miarę postępów w zawartości DLC odkryjesz także niezbadane lochy pełne nowych wrogów. Jeśli je pokonasz, będziesz miał dostęp do potężnej broni i unikalnej zbroi, aby ulepszyć swoją postać, a także ponad 50 nowych skórek pancerza, aby dostosować wygląd swojej postaci.

 

Swamps of Corsus będzie dostępne 28 kwietnia 2020 r. na Steamie, a jeśli już grasz w Remnant: From the Ashes, nie możesz tego przegapić. Jeśli nie, możesz go znaleźć w najlepszej cenie na naszym komparatorze.

  • Fyra Frost Fyra Frost

    Od czasów relacjonowania turniejów MTG do wszystkich gier, jestem zainteresowana najnowszymi grami i gadżetami, ponieważ dziewczyna nigdy nie może mieć ich dość!

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

Reward Event Restore your honor in Like a Dragon: Ishin! - 57
DLCompare Extension
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare