K4G BG 4 EN
 
 

Remnant: From the Ashes otrzyma ostatnie DLC w przyszłym miesiącu

Remnant: From the Ashes otrzyma ostatnie DLC w przyszłym miesiącu

To miłe, gdy nowa gra osiąga lepsze wyniki niż się spodziewano i świeci własnym światłem, zwłaszcza gdy dzieli podobieństwa z innymi grami, które zostały wydane wcześniej. Remnant: From the Ashes okazało się jedną z nich, a deweloperzy z Gunfire Games nie mogli być szczęśliwsi, sprzedając 1,6 miliona kopii swojej gry akcji role-playing. Będąc porównywanym do gier Dark Souls ma dwie strony medalu. Seria opracowana przez From software jest tak popularna, że może przyciągnąć niektórych graczy, którzy szukają podobnych doświadczeń, ale będzie miała również negatywny wpływ na sukces gry, jeśli będzie to tylko klon, który nie oferuje nic innego. Remnant: From the Ashes oferuje graczom fascynującą historię i solidne doświadczenie w grze, które sprawiło, że zdążyli związać się z grą.

Oczywiście, Gunfire Games nie pozostaje bezczynne w tym procesie i wydali DLC, aby utrzymać graczy zainteresowanych grą z nowymi funkcjami i to jest dokładnie to, co stanie się w sierpniu, kiedy ostatnie DLC do Remnant: From the Ashes zostanie wydane.

 

 

Z nazwą Subject 2923, to rozszerzenie wzbogaci historię w Remnant: From the Ashes, dzięki czemu gracze będą mogli zagłębić się nieco bardziej w początki świata gry. Nastąpi to po wydarzeniach z głównej gry i pozwoli na odkrycie Ward Prime, obiektu, w którym ludzkość po raz pierwszy połączyła Ziemię z innymi światami. Subject 2923 przeniesie również graczy z obszarów miejskich i pozwoli im po raz pierwszy odkryć wiejskie miejsca. Rozszerzenie obejmie także nowy świat do zwiedzania - zamrożone królestwo Reisum. Oczywiście, do Subject 2923 dodany zostanie także nowy sprzęt i broń.

Remnant: From the Ashes to o wiele więcej niż Dark Souls z bronią i bardzo szybko udowodni, że się mylisz, jeśli tak uważasz. Rozszerzenia Swamp of Corsus i Subject 2923 pomagają tylko uczynić go jeszcze lepszym. Będziesz w stanie zgarnąć je razem w jednym pakiecie, gdy ostatnie rozszerzenie zostanie wydane 20 sierpnia, ale jeśli masz już Remnant: From the Ashes, będziesz mógł kupić Subject 2923 także oddzielnie.

 

 

Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare