Przeżyj prawdziwy horror, ponieważ The Outlast Trials 1.0 jest już dostępny!

Przeżyj prawdziwy horror, ponieważ The Outlast Trials 1.0 jest już dostępny!

The Outlast Trials to pierwszoosobowa gra wideo z gatunku psychologicznego horroru, opracowana i wydana przez Red Barrels. Jest to trzecia odsłona serii Outlast, stanowiąca prequel do dwóch pierwszych gier. Gra została wydana 18 maja 2023 roku w ramach wczesnego dostępu dla systemu Microsoft Windows.

W The Outlast Trials gracze muszą wykonać zestaw zadań, unikając potwornych wrogów. Gra oferuje cztery różne klasy postaci i drzewka umiejętności. Każda klasa ma unikalną zdolność, pozwalającą graczom na wykonywanie takich czynności, jak widzenie przez ściany, leczenie innych graczy, podkładanie min i rzucanie urządzeniem w celu tymczasowego ogłuszenia wrogów. Gracz nie może bezpośrednio walczyć z wrogami, co najwyżej może ich tymczasowo ogłuszyć za pomocą określonych przedmiotów, więc skradanie się jest preferowanym sposobem na postępy w grze. Gra obsługuje kooperacyjny tryb wieloosobowy dla czterech graczy, ale gracze mogą również ukończyć grę solo.

Po całym roku Wczesnego Dostępu, The Outlast Trials w pełni zadebiutowało 5 marca 2024 roku na Windows, PlayStation 4, Xbox One, Xbox Series X/S i PlayStation 5 w wersji 1.0:

Reagents!

Z radością przedstawiamy dziś naszą aktualizację v1.0, będącą zwieńczeniem miesięcy wczesnego dostępu i waszego cennego wkładu. Ta aktualizacja stanowi znaczący kamień milowy, sygnalizując początek ekscytującej podróży przed nami. Idąc naprzód, jesteśmy zobowiązani do budowania na tym fundamencie, kształtując przyszłość The Outlast Trials.

Wraz z aktualizacją V1 wprowadzamy falę zmian, ulepszeń i nowej zawartości. Ulepszenia te są wynikiem starannego przemyślenia i współpracy, mającej na celu poprawę wrażeń z gry i zajęcie się kluczowymi obszarami w oparciu o opinie graczy. Wierzymy, że ta aktualizacja nie tylko wyznacza nowy rozdział dla wszystkich odczynników, ale także pokazuje nasze zaangażowanie w ciągłe rozwijanie The Outlast Trials.

Z dumą ogłaszamy również, że gra jest już dostępna na PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series S/X! Gra jest w pełni cross-play, więc możesz grać z Reagentami na każdej platformie!

The Outlast Trials 1.0 obiecuje wiele wnieść do gry. Ta aktualizacja zawiera nową mapę, nowego bossa, nowe wyzwania, dodatkowe tryby gry i wiele innych, które znacząco przyczyniają się do mrocznej atmosfery gry, zwiększając tym samym wrażenia graczy.

Najważniejsze elementy aktualizacji:

Fabryka Zabawek - Wyrusz na zakręconą próbę przeciwko Matce Agrest.
Nowe wyzwania MK - Poznaj nowe wyzwania MK osadzone w środowisku Fabryki Zabawek.
Rozgrywka solo i poziom trudności - znaczące zmiany w poziomie trudności dla nowych i powracających graczy.
Historie mieszkańców - Rozmawiaj z mieszkańcami w miarę postępów w terapiach.
Odświeżona struktura Programów - Podróż Reagenta została odświeżona.
Program Genesis - Droga do odrodzenia. Wszystkie próby są teraz połączone w jeden program.
Program X - Droga do wniebowstąpienia. Murkoff ponownie odświeżył Program X.
Program Ultra - Ścieżka do piekła. Wprowadzamy nowy stały program końcowy.
Nowe zakończenie - uwolnij odczynnik, by poznać nowe zakończenie.
Programy cotygodniowe - powracaj co tydzień po nowe doświadczenia terapeutyczne.
Programy eksperymentalne - Nadchodzą nowe, ograniczone czasowo wydarzenia z wyjątkowymi nagrodami.
Zwiększony limit poziomów terapii - kontynuuj terapię do poziomu 65.
Odświeżony ekwipunek - Stwórz swój idealny schemat dzięki ulepszonemu systemowi.
Nowe wzmacniacze - dostosuj swój ekwipunek za pomocą wielu nowych wzmacniaczy.
Balansowanie Rigów - Zmieniono Rigi dla maksymalnej wydajności.
Cegła - Zmieniono element cegły w oparciu o opinie graczy.
Nowe legendarne stroje - Zdobądź cztery nowe stroje Odrodzonych.
Nowa personalizacja postaci - Zdobądź szereg nowych kosmetyków.
Nowe dekoracje celi osobistej - Ulepsz swoją celę osobistą za pomocą nowych dekoracji.
Pakiet startowy odczynników (DLC) - Rozpocznij swoją podróż do odrodzenia dzięki wyjątkowym legendarnym strojom, przedmiotom do celi, plakatom i nie tylko. Zniżka dostępna dla wszystkich obecnych graczy.
Pełna obsługa konsol - graj w Outlast Trials na PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series S/X.
Pełna obsługa kontrolerów - Ciesz się obsługą kontrolerów, wibracjami i ustawieniami dostosowanymi do Twojego stylu gry.
Cross-Play - Łatwa gra ze znajomymi na wszystkich platformach.
Wiele innych ulepszeń i poprawek.

Outlast Trials 1.0 jest już dostępne na Steam, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series S/X. Jeśli chcesz doświadczyć mrożącego krew w żyłach terroru, czy to ze znajomymi, czy w pojedynkę, zdecydowanie zalecamy skorzystanie z porównywarki cen dLcompare, aby uzyskać najlepsze oferty na The Outlast Trials.

Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare