K4G BG 4 EN
 
 

Poznaliśmy datę premiery Everspace 2 na konsolach

Poznaliśmy  datę premiery Everspace 2 na konsolach

Pomimo ogromnego szumu związanego z nadchodzącą premierą Starfield, istnieją inne interesujące opcje, jeśli szukasz ekscytującej przygody w kosmosie. Od czasu kwietniowej premiery gry Everspace 2, nabiera ona rozpędu i przyciąga uwagę coraz większej liczby graczy. Kosmiczna strzelanka z otwartym światem od ROCKFISH Games oferuje graczom solidną rozgrywkę z dużą ilością akcji i mnóstwem łupów do zebrania podczas eksploracji odległych zakątków galaktyki. Do tego dochodzą elementy fabularne i system rzemiosła, które przyczyniają się do stworzenia wciągającego doświadczenia, które niejasno przypomina wielkie klasyki gatunku, takie jak Wing Commander i Elite Dangerous.

Everspace 2 zyskuje coraz więcej zwolenników w trakcie czytania tego artykułu i to nie bez powodu. Z 30 godzinami kampanii dla jednego gracza, sześcioma systemami gwiezdnymi do eksploracji i wciągającą mechaniką walki w kosmosie, gra koncentruje się na dostarczaniu wrażeń, które podkreślają wolność wyboru. Gra jest obecnie dostępna tylko na PC, ale deweloper ROCKFISH Games planuje wkrótce rozszerzyć ją na nowy obszar.

Everspace 2 w końcu trafi na konsole

Studio deweloperskie ogłosiło premierę Everspace 2 na konsolach w komunikacie prasowym, któremu towarzyszy wideo.

"Ponieważ kosmiczne gry przygodowe cieszą się większym zainteresowaniem niż kiedykolwiek, jesteśmy podekscytowani, że w sierpniu tego roku EVERSPACE 2 trafi do zupełnie nowych odbiorców na Xbox i PlayStation. Dwa lata, które spędziliśmy we wczesnym dostępie, przygotowując się do premiery na PC, dobrze nam posłużyły w okresie poprzedzającym premierę na konsolach, a ostatnie kilka miesięcy dobrze wykorzystaliśmy, szlifując i tak już solidne fundamenty. Gracze Series X i PlayStation 5 mogą spodziewać się eksploracji gwiezdnych systemów EVERSPACE 2 w 60 klatkach na sekundę, gdy gra zadebiutuje jeszcze tego lata".

 

 

Data premiery Everspace 2 na PlayStation 5 i Xbox Series to 15 sierpnia 2023 roku. Oczywiście najlepsze oferty na cdkey Everspace 2 na wszystkie platformy są już dostępne w naszej porównywarce.

153.53zł
EVERSPACE 2
EVERSPACE 2
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare