Everspace 2 będzie wreszcie dostępny w tym miesiącu

Everspace 2 będzie wreszcie dostępny w tym miesiącu

Z 2020 rokiem za pasem i nadal w środku pandemii, niektórzy deweloperzy gier wideo nadrabiają zaległości w harmonogramie. Tak jest w przypadku gier Rockfish, które w ciągu ostatniego roku dwukrotnie opóźniały premierę Everspace 2. Premiera Cyberpunk 2077 była ostatnią przyczyną opóźnienia nowej gry typu open-world space shooter, ale w końcu będzie ona dostępna na PC już w tym miesiącu. Everspace 2 wejdzie do Early Access 18 stycznia i mimo że gra ma jeszcze wiele do zrobienia w kwestii rozwoju, sukces kampanii Kickstarterowej, która finansowała grę, przewiduje, że będzie ona dość popularna.

 

 

Deweloper Rockfish Games skomentował zawartość dostępną w Everspace 2, kiedy rozpoczyna swoją podróż przez Early Access i wydaje się, że gracze, którzy zdecydują się na jej zakup, będą mieli dostęp do około 25 godzin rozgrywki. Dyrektor generalny Rockfish, Michael Schade, w swoim oświadczeniu wyjaśnia szczegóły:

„Oczywiście, gra jest daleka od zakończenia. Oprócz systemów dwóch gwiazd, które piloci Everspace 2 będą mogli eksplorować w Early Access przy starcie, planujemy mieć od czterech do sześciu kolejnych, jak również kilka dodatkowych podklas statków graczy poza Interceptorem, Sentinelem, Strikerem, Gunshipem i Scoutem w momencie premiery, które będą stopniowo dodawane co kwartał. W finałowej rozgrywce gracze będą mogli cieszyć się dwukrotnie większą zawartością fabuły oraz mnóstwem wartych uwagi zajęć na koniec gry".

Everspace 2 oferuje dobrą dawkę eksploracji przestrzeni kosmicznej i walki w otwartym świecie, dodając do mieszanki także mechanikę gry RPG. Jeśli lubisz takie tytuły jak Elite Dangerous lub jesteś starym fanem serii Wing Commander, to może to być dla Ciebie świetna gra. Będzie ona dostępna na Steam przez Early Access oraz na GOG przez program Games in Development. Oczekuje się, że ostateczna wersja Everspace 2 pojawi się w 2022 roku na PC, a następnie będzie dostępna w wersji na konsolę.

  • Fyra Frost Fyra Frost

    Od czasów relacjonowania turniejów MTG do wszystkich gier, jestem zainteresowana najnowszymi grami i gadżetami, ponieważ dziewczyna nigdy nie może mieć ich dość!

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

Reward Event Will you join Joel and Ellie as they travel across the United States in an epic adventure in  The Last of Us Part 1 Remake? - 66
DLCompare Extension
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare