Eneba COM
 
 

Mapa rozwoju Everspace 2 ujawnia wiele nowości

Mapa rozwoju Everspace 2 ujawnia wiele nowości

Everspace 2 to nadchodzące nowe podejście do klasycznego gatunku eksploracji kosmosu i strzelanin, które umieszcza nas w kokpicie naszego własnego statku kosmicznego, podczas odkrywania tajemnic galaktyki w epickiej przygodzie. Mimo że gra jest wciąż w Early Accessie na Steamie i będziemy musieli trochę poczekać, aż zobaczymy jej finalną wersję, deweloper Rockfish Games ma bardzo jasny pomysł na to, gdzie chce dotrzeć ze swoją strzelanką i już teraz wygląda to na niesamowitą przygodę, która przypomina kilka innych świetnych gier z tego gatunku, takich jak seria Wing Commander. Studio ujawniło, jakie nowe funkcje planują dodać w 2021 roku, pokazując mapę rozwoju pełną nowości, które sprawią, że Everspace 2 będzie o krok dalej w kierunku jeszcze lepszego doświadczenia.

Zawartość, która pojawi się w tym roku podzielona jest na trzy duże aktualizacje. Pierwsza z nich wyląduje w kwietniu 2021 roku przynosząc nowe statki, nowego towarzysza, a także rozszerzając główny wątek fabularny o misje i zadania poboczne. Kilka miesięcy później do gry zostanie dodany nowy system, dzięki któremu będziecie mogli eksplorować Zarkhov i podejmować nowe wyzwania w Eye of the Storm. Wreszcie, system Khait Nebula stanie się dostępny jesienią 2021 roku, rozszerzając uniwersumEverspace 2 i fabułę w grze. Doda on również więcej statków kosmicznych i zwiększy limit poziomów. Wszystkie szczegóły dotyczące mapy rozwoju można znaleźć na tej stronie.

 

 

Biorąc pod uwagę zapowiedzi dewelopera, jest dość jasne, że Everspace 2 ma długą drogę do przejścia, zanim ostateczna wersja będzie gotowa. Nie oznacza to, że nie można się dobrze bawić w grze już teraz, ponieważ oferuje ekscytujące wrażenia i jest całkiem prawdopodobne, że stanie się grą, na którą należy zwrócić uwagę, gdy szuka się jednoosobowej strzelanki kosmicznej.

178.54zł
EVERSPACE 2
EVERSPACE 2
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare