InXile ogłasza pierwsze rozszerzenie do Wasteland 3

InXile ogłasza pierwsze rozszerzenie do Wasteland 3

Życie strażnika Arizony nie jest łatwe w Wasteland 3. Postapokaliptyczna gra fabularna stworzona przez InXile rozgrywa się w następstwie wojny nuklearnej, która zamieniła większość terytorium Stanów Zjednoczonych w mroźne pustkowia. Na terenie Kolorado pojawiło się kilka frakcji, a każda z nich ma swój własny plan działania. Jedynymi, którzy wciąż wierzą w prawo i porządek jest grupa Rangersów, a Ty jesteś ich częścią. Dzięki porywającej fabule pełnej akcji, zdrady i niespodzianek, Wasteland 3 stawia Cię na czele grupy strażników walczących o przetrwanie i utrzymanie porządku na terytorium, które cierpi na coraz większy niedobór żywności i wody, i gdzie doskonała technologia i brutalna siła są najpotężniejszymi środkami do osiągnięcia celów w większości przypadków.

Wasteland 3 oferuje klasyczne doświadczenie RPG z turowymi walkami, które wystawią Twoje umiejętności taktyczne na próbę. Podczas odkrywania różnych lokacji będziesz musiał zdecydować, komu i w jaki sposób pomożesz, a każda podjęta decyzja będzie miała wpływ na fabułę. W zależności od tego, po czyjej stronie staniesz, wynik może być bardzo różny, ale powinieneś być ostrożny, kiedy ufasz innym, ponieważ sprawy wcale nie są proste, kiedy okoliczności są tak ekstremalne.

 

 

Gra oferuje kampanię trwającą około 50 godzin, ale deweloper InXile zamierza ją rozszerzyć o nowe DLC. Wasteland 3: The Battle of Steeltown to pierwsze rozszerzenie dla Wasteland 3, które doda do gry nowe lokacje i nową fabułę. Zabierze Cię i Twoich strażników do Steeltown, centrum przemysłowego, które produkuje większość technologii używanych w regionie, w tym broń, roboty, zbroje i pojazdy. To miejsce jest pod kontrolą Patriarchy, ale wydaje się, że bunt zmienił to miejsce w bałagan. Będziesz musiał dowiedzieć się, co dzieje się w tym miejscu, zanim zdecydujesz o przebiegu swoich działań, które będą miały dość znaczący wpływ na przyszłość południowo-zachodniego Kolorado.

Wasteland 3: The Battle of Steeltown będzie dostępne od 3 czerwca na PC, PlayStation 4 i Xbox One.

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

  • Kategorie : Akcja
  • Edytor : inXile Entertainment
  • Deweloper : inXile Entertainment
  • Tryby : Solo
  • Data wydania : 27 sierpnia 2020
Reward Event Will you embrace the challenge of entering the world of Lies Of P and uncovering its mysteries while facing its most cunning foes? Are you ready for the next chapter in Lies Of P?
DLCompare Extension
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare