Wasteland 3 będzie miał tryb kooperacji

Wasteland 3 będzie miał tryb kooperacji

InXile Entertainment dodaje do Wasteland 3 więcej funkcji, niż się spodziewaliśmy. Większość z nas myślała, że nowa odsłona serii Wasteland będzie mniej więcej nowoczesną wersją gry z 2014 roku z nową fabułą, ale wydaje się, że nowa gra będzie dużo bardziej złożona niż Wasteland 2 i że będzie oferować wiele nowych możliwości, jeśli chodzi o rozgrywkę.

Wasteland 3 będzie wyposażony w tryb kooperacji dla dwóch graczy. W grze obaj gracze będą kontrolować drużynę rangersów składającą się z 6 postaci i będą mogli je dostosować w momencie rozpoczęcia gry, a także decydować, kto będzie kontrolował każdego z nich. Bohaterowie ci nie muszą być rozdzieleni równomiernie pomiędzy dwóch graczy, a gracz może wybrać, czy będzie kontrolował tylko jedną czy dwie z nich. Cokolwiek wybiorą, obaj gracze mogą wziąć udział w grze razem, ale zapisy będą niezależne dla każdego z nich. Oznacza to, że możesz później kontynuować grę w Wasteland 3 bez swojego przyjaciela, jeśli chcesz, a nawet zaprosić do gry innego przyjaciela, który będzie mógł kontynuować grę samodzielnie z Twojego punktu progresji, jeśli będzie chciał.

 

 

Jak widzisz, ten nowy tryb gry dodaje zupełnie nowy wymiar do gry, która nie jest już typową grą fabularną bazującą na drużynach. Wasteland 3 będzie dostępny na PC i Xbox One i możesz się pewnie zastanawiać, czy nie będzie crossplayu między obiema platformami. Niestety, odpowiedź brzmi: nie. Utkniesz w grze z innymi osobami, które korzystają z tej samej platformy. Jeśli masz przyjaciela, który również kocha Wasteland i myślisz o wspólnej grze, być może powinieneś o tym pamiętać, zanim odwiedzisz naszą porównywarkę, by znaleźć najlepszą cenę zakupu gry Wasteland 3.

  • Fyra Frost Fyra Frost

    Od czasów relacjonowania turniejów MTG do wszystkich gier, jestem zainteresowana najnowszymi grami i gadżetami, ponieważ dziewczyna nigdy nie może mieć ich dość!

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

Reward Event Will you join Joel and Ellie as they travel across the United States in an epic adventure in  The Last of Us Part 1 Remake? - 66
DLCompare Extension
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare