Wasteland 3 będzie miał tryb kooperacji

Wasteland 3 będzie miał tryb kooperacji
24 sie 2020, 14:57

InXile Entertainment dodaje do Wasteland 3 więcej funkcji, niż się spodziewaliśmy. Większość z nas myślała, że nowa odsłona serii Wasteland będzie mniej więcej nowoczesną wersją gry z 2014 roku z nową fabułą, ale wydaje się, że nowa gra będzie dużo bardziej złożona niż Wasteland 2 i że będzie oferować wiele nowych możliwości, jeśli chodzi o rozgrywkę.

Wasteland 3 będzie wyposażony w tryb kooperacji dla dwóch graczy. W grze obaj gracze będą kontrolować drużynę rangersów składającą się z 6 postaci i będą mogli je dostosować w momencie rozpoczęcia gry, a także decydować, kto będzie kontrolował każdego z nich. Bohaterowie ci nie muszą być rozdzieleni równomiernie pomiędzy dwóch graczy, a gracz może wybrać, czy będzie kontrolował tylko jedną czy dwie z nich. Cokolwiek wybiorą, obaj gracze mogą wziąć udział w grze razem, ale zapisy będą niezależne dla każdego z nich. Oznacza to, że możesz później kontynuować grę w Wasteland 3 bez swojego przyjaciela, jeśli chcesz, a nawet zaprosić do gry innego przyjaciela, który będzie mógł kontynuować grę samodzielnie z Twojego punktu progresji, jeśli będzie chciał.

 

 

Jak widzisz, ten nowy tryb gry dodaje zupełnie nowy wymiar do gry, która nie jest już typową grą fabularną bazującą na drużynach. Wasteland 3 będzie dostępny na PC i Xbox One i możesz się pewnie zastanawiać, czy nie będzie crossplayu między obiema platformami. Niestety, odpowiedź brzmi: nie. Utkniesz w grze z innymi osobami, które korzystają z tej samej platformy. Jeśli masz przyjaciela, który również kocha Wasteland i myślisz o wspólnej grze, być może powinieneś o tym pamiętać, zanim odwiedzisz naszą porównywarkę, by znaleźć najlepszą cenę zakupu gry Wasteland 3.

  • CptAgnes

    Gry, rośliny i zwierzaki to moje pasje i hobby pielęgnowane na co dzień. Od szczurów, chomików, przez psy i koty. Każdą wolną chwilę spędzam na grach mobilnych, na pc i ps4. Połączenie pracy z jedną z zajawek polecam każdemu ^^

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

Reward Event Will you be a Raider or a Survivor in Dragon Ball The Breakers? - 53
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare