Instant Gaming EU
 
 

Nowe wideo pokazuje niektóre z różnych frakcji w Wasteland 3

Nowe wideo pokazuje niektóre z różnych frakcji w Wasteland 3

Wydarzenie IGN Summer of Gaming rozpoczęło się wczoraj, a wśród kilku ogłoszonych i ujawnionych informacji jest jedna, która przyciągnęła naszą uwagę. Wasteland to kultowa seria dla wszystkich fanów taktyki turowej i gatunku RPG. Jej gry mają nieco inne podejście do postapokaliptycznego otoczenia, które dzielą z innymi licencjami, takimi jak kilka pierwszych gier Fallout i skupia się bardziej na południowo-zachodniej części Stanów Zjednoczonych, aby dodać smaku historii, bohaterom i fabule. Wasteland 3 na przykład zabierze Cię do Kolorado, gdzie przejmiesz kontrolę nad oddziałem Pustynnych Łowców, którzy próbują pomóc w odbudowie społeczeństwa z popiołów.

 

 

W postapokaliptycznym świecie Wasteland 3, egzekwowanie prawa nie jest rzeczą łatwą, a granice są często przekraczane na czyjąś korzyść. Ponadto istnieje wiele frakcji, które chcą przekształcić świat na swój własny sposób i zwykle jest to taki, który pomija wszystkich, którzy nie podzielają ich przekonań. Oczywiście metody stosowane do osiągnięcia i utrzymania znaczącej pozycji, które pozwolą Ci wpływać na innych, nie zawsze są legalne, ani nawet moralne. W Wasteland 3 będzie w Twoich rękach decydowanie o tym, jak poradzić sobie z dowolną z różnych frakcji obecnych w Kolorado i czy chcesz się dostosować do którejkolwiek z nich, ale Twoje decyzje będą bez wątpienia mieć konsekwencje. Twoja grupa Pustynnych Strażników będzie musiała dość szybko przyzwyczaić się do radzenia sobie ze skorumpowanymi agentami prawa, fanatykami religijnymi, grupami paramilitarnymi i innymi, ale jeśli Ci się uda, możesz nawet przetrwać w trudnych, postapokaliptycznych warunkach Wasteland 3.

 

 

Kolorado  na pewno będzie bardzo interesującym miejscem w Wasteland 3 i jesteśmy pewni, że kiedy gra zostanie wydana na PC, PlayStation 4 i Xbox One 28 sierpnia, wielu graczy będzie spieszyć się, aby dowiedzieć się, co gra ma do zaoferowania.

  • Kategorie : Gry akcji
  • Edytor : inXile Entertainment
  • Deweloper : inXile Entertainment
  • Tryby : Solo
  • Data wydania : 27 sierpnia 2020
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare