Wasteland 3 nie będzie gotowy w tym miesiącu

Wasteland 3 nie będzie gotowy w tym miesiącu
2 kwi 2020, 18:09

  

  

Ponieważ koronawirus rozprzestrzenia się w świecie w druzgocącym tempie, konsekwencje kryzysu zaczynają przekładać się na opóźnienie lub anulowanie wydarzeń oraz wydania gier wideo. Cierpią przez niego nawet te, których data premiery była bardzo bliska, i tak jest w przypadku Wasteland 3, którego premiera zaplanowana była na 29 maja. Brian Fargo, szef Studio w inXile Entertainment, ogłosił, że ich nadchodzący projekt nie będzie dostępny w zamierzonym terminie z powodu wyzwań logistycznych spowodowanych obecną sytuacją.

Oficjalna data premiery Wasteland 3 została przeniesiona na 28 sierpnia 2020 r. Studio ma nadzieję, że jeszcze kilka miesięcy wystarczy, aby dopracować grę, właściwie wykorzystać wszystkie opinie otrzymane podczas ostatniej wersji beta i zoptymalizować produkt końcowy, aby zapewnić graczom pożądane wrażenia.

Jesteśmy w świetnej sytuacji zarówno z Microsoftem, jak i Deep Silver, które wspierają nasze dążenie do zapewnienia, że gra zostanie uruchomiona w najlepszych możliwych okolicznościach oraz do dodania kilku dodatkowych miesięcy, aby upewnić się, że jest to doskonały produkt już pierwszego dnia.

 

 

Chociaż jest to niepożądana sytuacja dla wszystkich graczy, którzy z niecierpliwością czekają na grę Wasteland 3, opóźnienie premiery jest całkiem zrozumiałe, biorąc pod uwagę obecne okoliczności. Jest to coś, co prawdopodobnie będzie się działo z wieloma innymi grami w ciągu najbliższych tygodni i możemy mieć tylko nadzieję, że sytuacja poprawi się jak najszybciej.

Wasteland 3to najnowsza odsłona serii, dzięki której przejmiesz kontrolę nad oddziałem Pustynnych Łowców, który będzie musiał pomóc przywrócić porządek w postapokaliptycznym Kolorado. Zbudujesz własną bazę, zrekrutujesz nowych członków do swojego zespołu i podejmiesz różne misje, śledząc historię.

  • CptAgnes

    Gry, rośliny i zwierzaki to moje pasje i hobby pielęgnowane na co dzień. Od szczurów, chomików, przez psy i koty. Każdą wolną chwilę spędzam na grach mobilnych, na pc i ps4. Połączenie pracy z jedną z zajawek polecam każdemu ^^

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

Reward Event Will you be a Raider or a Survivor in Dragon Ball The Breakers? - 53
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare