Wasteland 3 nie będzie gotowy w tym miesiącu

Wasteland 3 nie będzie gotowy w tym miesiącu

  

  

Ponieważ koronawirus rozprzestrzenia się w świecie w druzgocącym tempie, konsekwencje kryzysu zaczynają przekładać się na opóźnienie lub anulowanie wydarzeń oraz wydania gier wideo. Cierpią przez niego nawet te, których data premiery była bardzo bliska, i tak jest w przypadku Wasteland 3, którego premiera zaplanowana była na 29 maja. Brian Fargo, szef Studio w inXile Entertainment, ogłosił, że ich nadchodzący projekt nie będzie dostępny w zamierzonym terminie z powodu wyzwań logistycznych spowodowanych obecną sytuacją.

Oficjalna data premiery Wasteland 3 została przeniesiona na 28 sierpnia 2020 r. Studio ma nadzieję, że jeszcze kilka miesięcy wystarczy, aby dopracować grę, właściwie wykorzystać wszystkie opinie otrzymane podczas ostatniej wersji beta i zoptymalizować produkt końcowy, aby zapewnić graczom pożądane wrażenia.

Jesteśmy w świetnej sytuacji zarówno z Microsoftem, jak i Deep Silver, które wspierają nasze dążenie do zapewnienia, że gra zostanie uruchomiona w najlepszych możliwych okolicznościach oraz do dodania kilku dodatkowych miesięcy, aby upewnić się, że jest to doskonały produkt już pierwszego dnia.

 

 

Chociaż jest to niepożądana sytuacja dla wszystkich graczy, którzy z niecierpliwością czekają na grę Wasteland 3, opóźnienie premiery jest całkiem zrozumiałe, biorąc pod uwagę obecne okoliczności. Jest to coś, co prawdopodobnie będzie się działo z wieloma innymi grami w ciągu najbliższych tygodni i możemy mieć tylko nadzieję, że sytuacja poprawi się jak najszybciej.

Wasteland 3 to najnowsza odsłona serii, dzięki której przejmiesz kontrolę nad oddziałem Pustynnych Łowców, który będzie musiał pomóc przywrócić porządek w postapokaliptycznym Kolorado. Zbudujesz własną bazę, zrekrutujesz nowych członków do swojego zespołu i podejmiesz różne misje, śledząc historię.

  • Fyra Frost Fyra Frost

    Od czasów relacjonowania turniejów MTG do wszystkich gier, jestem zainteresowana najnowszymi grami i gadżetami, ponieważ dziewczyna nigdy nie może mieć ich dość!

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

Reward Event Will you join Joel and Ellie as they travel across the United States in an epic adventure in  The Last of Us Part 1 Remake? - 66
DLCompare Extension
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare