Nadchodzi otwarta beta Chivalry 2

Nadchodzi otwarta beta Chivalry 2

Masowe bitwy z wieloma innymi graczami zawsze były dość atrakcyjne dla graczy gier wideo i Chivalry 2 dokładnie to Ci oferuje. Musisz tylko wybrać swoją postać, dostosować ją i wskoczyć do multiplayera, aby wziąć udział w epickim starciu między frakcjami, które mogą być tak chaotyczne, jak prawdziwa średniowieczna bitwa, aby mieć dużo zabawy. Czy wolisz być rycerzem odzianym w ciężką zbroję płytową i władać ogromnym dwuręcznym mieczem, aby dekapitować swoich wrogów? A co powiesz na to, aby stać się wytrzymałym żołnierzem piechoty z halabardą, który jest w stanie zadawać potężne ciosy z dystansu? Cokolwiek wybierzesz, Chivalry 2 oferuje bitwy w trybie multiplayer, w których do 64 graczy walczy o dominację w różnych trybach rozgrywki. Jeśli jednak wolisz walkę w cztery oczy lub masz jakieś żale do zaspokojenia, gra zawiera również serwery 1v1, na których będziesz mógł sprawdzić swoje umiejętności w pojedynczej walce.

Z mnóstwem opcji personalizacji, zbroi i broni do wyboru, Chivalry 2 oferuje wyjątkowe doświadczenie multiplayer skupione na średniowiecznej walce. Bez względu na to, czy jesteś skromnym chłopem, czy szlachetnym rycerzem, Twoja  wydajność będzie miała decydujący wpływ na wynik bitwy. Możesz połączyć siły z niewielką grupą graczy, aby zrealizować cele, zakraść się za linię wroga i zaatakować z zaskoczenia lub po prostu wykonywać rozkazy dowódcy, aby jak najlepiej przyczynić się do realizacji strategii swojej drużyny. Niezależnie od tego, co wybierzesz, pełna akcji walka w Chivalry 2 będzie ekscytującym doświadczeniem.

 

 

Jeśli chcesz wypróbować Chivalry 2 i odkryć wiele funkcji gry, 27 maja odbędzie się darmowa otwarta beta. Będzie ona zawierała crossplay między platformami i nowe mapy dla 64 graczy, ale jeśli grasz na PC, będziesz można również wypróbować tryb 1v1. Chivalry 2 ukaże się na PC, PlayStation i konsole Xbox 8 czerwca 2021 roku.

20.36zł
Chivalry 2
Chivalry 2
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare