Otwarta beta Back 4 Blood jest tuż za rogiem

Otwarta beta Back 4 Blood jest tuż za rogiem

Kiedy Turtle Rock Studios rozpoczęło swój najnowszy projekt, postanowiło trzymać się tego, co robi najlepiej, zgodnie z doświadczeniem swoich twórców, a po wielkim sukcesie serii Left 4 Dead, dość podobna gra była oczywistym wyborem. Zapowiedź Back 4 Blood miała nastąpić później, wywołując spore oczekiwanie wśród fanów, którym spodobała się seria kooperacyjnych strzelanin z perspektywy pierwszej osoby, wydawanych przez Valve, oczekujących więcej szaleństwa zabijania zombie w trybie multiplayer, które uczyniło Left 4 Dead tak popularnym w przeszłości.

Back 4 Blood będzie opierać się na niemal identycznych założeniach co Left 4 Dead, prezentując nam postapokaliptyczny świat spustoszony przez epidemię wywołaną przez pasożyta, który zmienia swoje ofiary w krwiożercze potwory znane jako "Ridden". Oczywiście grupa ocalałych, znana jako "Czyściciele", wcieli się w rolę bohaterów i spróbuje znaleźć sposób na zakończenie problemu, zestrzeliwując wszystko, co się rusza. W Back 4 Blood znajdziesz szaloną kooperacyjną rozgrywkę wieloosobową dla maksymalnie 4 graczy oraz wymagające bitwy PvP dla maksymalnie 8 graczy, a rozgrywka koncentruje się na powtarzalności. Stwórz swoją drużynę, wybierz karty startowe z talii, które zmodyfikują kilka aspektów Twoich postaci, i walcz z tym, co gra rzuci Ci pod nogi w warunkach, które wybierze SI. Dodaj kilka poprawek tu i tam, nowe tryby rozgrywki, a to tylko więcej starej, dobrej zabawy z Left 4 Dead, i wystarczy, aby wszyscy fani byli podekscytowani.

 

 

Premiera Back 4 Blood zaplanowana jest na 12 października na konsole Xbox Series X|S, Xbox One, PS5, PS4 i PC, ale zanim to nastąpi, wszyscy fani będą mieli okazję pobawić się trochę podczas bety. Pierwsza faza beta odbędzie się od 5 do 9 sierpnia w pierwszym etapie dostępnym tylko dla tych, którzy zamówili grę w przedsprzedaży. Jeśli nie jesteś jednym z nich, wciąż masz szansę spróbować swoich sił na Back 4 Blood odwiedzając oficjalną stronę gry i rejestrując się, aby mieć szansę na udział lub dołączyć do drugiej fazy beta otwartej dla wszystkich graczy, która potrwa od 12 do 16 sierpnia.

  • Fyra Frost Fyra Frost

    Od czasów relacjonowania turniejów MTG do wszystkich gier, jestem zainteresowana najnowszymi grami i gadżetami, ponieważ dziewczyna nigdy nie może mieć ich dość!

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare