Instant Gaming EU
 
 

Nowy, darmowy przywódca pojawi się w Total War: Warhammer II

Nowy, darmowy przywódca pojawi się w Total War: Warhammer II

Mimo, że Creative Assembly zapowiedziało już Total War: Warhammer III, jest sporo graczy, którzy nadal cieszą się masowymi bitwami w Starym Świecie w poprzednich grach z serii. Czy to walcząc o podbój w Total War: Warhammer lub próbując kontrolować magiczny wir w Total War: Warhammer II, ci gracze mają dostęp do wielu unikalnych jednostek dla swoich armii i potężnych Lordów, którzy prowadzą ich w bitwie. Każdy z przywódców ma swoje własne cechy i zdolności, które zapewniają bonusy dla określonych typów jednostek w ich armiach, ale także mogą mieć wpływ na inne aspekty gry związane z produkcją i zarządzaniem podległymi im terytoriami. Total War: Warhammer II ma wielu takich Lordów dostępnych w podstawowej grze, a wielu innych zostało dodanych poprzez DLC. Większość rozszerzeń do gry jest płatna, ale jest też kilka takich, które można dostać za darmo i to jest właśnie przypadek, o którym dziś rozmawiamy.

 

 

Zaciekły władca bestii Rakarth z Karond Kar dołączy do armii Mrocznych Elfów jeszcze w tym tygodniu. Ten wyjątkowy Lord ma talent do poskramiania i kontrolowania ogromnych bestii i jest w stanie przywołać do walki hydry i inne potężne potwory. Potrafi on zwiększyć siłę i obronę dowodzonych przez siebie oddziałów, czyniąc je bardziej odpornymi i trudniejszymi do zabicia. Posługując się Biczem Agonii, rusza do walki na rydwanie, ujeżdżając mantykorę lub na grzbiecie przerażającego czarnego smoka Bracchusa.

Jeśli chcesz zagrać w Total War: Warhammer II z armią złożoną z bestii i poprowadzić Mroczne Elfy do zwycięstwa w bitwie, DLC Rakarth będzie dostępne 18 marca całkowicie za darmo dla każdego, kto posiada grę. Pamiętaj, że jeśli nie masz Total War: Warhammer II, możesz znaleźć go w najlepszej cenie w naszej porównywarce. Jeśli kolejna odsłona serii podąży za systemem zastosowanym w poprzednich, dobrym pomysłem będzie zakupienie jej już teraz, ponieważ powinno być możliwe połączenie armii i terytoriów ze wszystkich gier razem na ogromnej mapie, jak to już ma miejsce w przypadku dwóch pierwszych gier.

Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare