K4G BG 4 EN
 
 

Zagraj w Total War: Warhammer II za darmo w ten weekend

Zagraj w Total War: Warhammer II za darmo w ten weekend

Jeśli lubisz gry strategiczne i ogromne bitwy w świecie fantasy, powinieneś już pobierać Total War: Warhammer II na Steamie, chyba że już ją masz. Total War  to jedna z najsłynniejszych serii gier strategicznych, a jej gry zwykle koncentrują się na odpowiednich okresach i wydarzeniach w historii. Ale istnieje gałąź licencji, która zagłębia się w świat Warhammer Fantasy, gry planszowej od Games Workshop.

 

 

Total War: Warhammer wykonuje idealną robotę, reprezentując niewiarygodnie ogromną różnorodność armii, jednostek i bohaterów obecnych we wszechświecie Warhammer, i stawia ich przeciwko sobie na podbój Starego Świata. Total War: Warhammer II wprowadza nowe rasy, w tym Jaszczuroludzie, Wysokie Elfy, Mroczne Elfy i Skaveny, ale tym razem są oni zanurzeni w wojnę o kontrolę nad nieprzewidywalnym wirem magii, który grozi pchnięciem świata w chaos. Ten konflikt ma miejsce na innym kontynencie, więc rasy obecne w pierwszej grze będą mniej ważne podczas kampanii Total War: Warhammer II. Ale jeśli posiadasz obie gry, będziesz mieć dostęp do Total War: Mortal Empires, alternatywnej kampanii, w której wszystkie frakcje obecne w obu grach walczą o kontrolę nad światem.

 

 

Total War: Warhammer II można grać za darmo na PC za pośrednictwem Steam od dziś i przez cały weekend. Jeśli zdecydujesz się spróbować, nie zapomnij sprawdzić DLC dostępnego do pobrania, ponieważ niektóre z nich są również bezpłatne i zawierają dodatkowe postacie i funkcje, z których będziesz mógł korzystać podczas okresu próbnego. Jeśli zdecydujesz się na zakup Total War: Warhammer II po zakończeniu okresu próbnego, pamiętaj, aby odwiedzić nasz komparator, aby znaleźć najlepsze ceny.

Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare