Total War: Warhammer III został oficjalnie zapowiedziany

Total War: Warhammer III został oficjalnie zapowiedziany

Po wydaniu w zeszłym roku gry Total War Saga: Troy, Creative Assembly pracuje nad nowym projektem i wygląda na to, że ponownie skupi się na uniwersum figurkowej gry Game Workshop. Warhammer Fantasy Battles to gra strategiczna z mnóstwem walczących frakcji i głębokim lore, w której głównym elementem są ogromne bitwy z udziałem setek wojsk. Creative Assembly wykonało bardzo dobrą robotę adaptując niektóre mechaniki rozgrywki widoczne w innych grach z serii Total War do uniwersum Warhammera w dwóch grach, które seria już zawiera, Total War: Warhammer i Total War Warhammer II, a zapowiedź trzeciej części potwierdza, że gry stały się hitem wśród fanów gry planszowej.

Total War: Warhammer III po raz kolejny skupi się na konflikcie pomiędzy siłami porządku a demonicznymi siłami pod dowództwem Bogów Chaosu. Gra skupi się na terytoriach wschodnich Starego Świata, oferując graczom możliwość dowodzenia armiami z Kislevu i Cathay, a także demonami służącymi czterem Bogom Chaosu: Slaaneshowi, Nurgle'owi, Khorne'owi i Tzeentchowi. Niektóre z nich można zobaczyć w zwiastunie Total War: Warhammer III.

 

 

Jeśli grałeś w poprzednie gry z serii Total War: Warhammer, wiesz już, że oferują one dwie różne kampanie. Ta w Total War: Warhammer skupia się na podbiciu części starego świata i przetrwaniu nieustannego ataku sił Chaosu, natomiast kampania w Total War: Warhammer II kładzie nacisk na zdobycie kontroli nad straszliwym wirem, który może zniszczyć świat. Total War: Warhammer III zaoferuje nową fabułę, w której spróbujesz wykorzystać moc umierającego boga.

Podobnie jak to miało miejsce w przypadku poprzednich odsłon serii Total War: Warhammer, całkiem prawdopodobne jest, że frakcje i oddziały z nowej gry będą dostępne w oddzielnym trybie rozgrywki, w którym będziemy rywalizować z innymi o panowanie nad światem na ogromnej mapie. Na więcej informacji na temat Total War: Warhammer III będziemy musieli jeszcze trochę poczekać, ale gra z pewnością będzie dobrym dodatkiem do serii, a fani Warhammera z pewnością ją pokochają.

  • Fyra Frost Fyra Frost

    Od czasów relacjonowania turniejów MTG do wszystkich gier, jestem zainteresowana najnowszymi grami i gadżetami, ponieważ dziewczyna nigdy nie może mieć ich dość!

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare