No Man's Sky dodaje opcje personalizacji statku kosmicznego

No Man's Sky dodaje opcje personalizacji statku kosmicznego

Lista ulepszeń wprowadzonych do No Man's Sky na przestrzeni lat jest imponująca. Hello Games wydało grę w sierpniu 2016 roku i przyciągnęła ona uwagę wielu graczy ze względu na unikalną estetykę i rozległy wszechświat do eksploracji. Od tego czasu gra została rozszerzona o tryb wieloosobowy, obsługę VR oraz ulepszone funkcje rozgrywki i zawartość, w tym konfigurowalne bazy, walkę, kosmicznych piratów i nie tylko. Niezliczone dodatki przyczyniły się do tego, że gra stała się znacznie większym i atrakcyjniejszym doświadczeniem, które nadal jest ulubieńcem wielu graczy. Najbardziej imponujące w tym wszystkim jest to, że Hello Games wydało całą tę dodatkową zawartość jako bezpłatne aktualizacje dla wszystkich, którzy posiadają grę.

Aktualizacja Orbital jest już dostępna

Niedawno wydana aktualizacja Omega pozostawiła graczom No Man's Sky więcej statków kosmicznych do wyboru, nową ekspedycję osadzoną na planecie Nafut Gamma i wiele innych nowości. Hello Games nie planuje jednak zaprzestać wydawania zawartości do gry, a nowa darmowa aktualizacja została już wdrożona. Aktualizacja Orbital wprowadza funkcję, o którą społeczność prosiła od dłuższego czasu: personalizację statków. Wcześniej gracze musieli polegać na sprzedawcach, aby znaleźć atrakcyjny statek kosmiczny. Teraz jednak mogą znaleźć cenne części, aby dostosować swoje statki podczas eksploracji galaktyki.

 

 

Personalizacja statków kosmicznych nie jest jedyną ważną funkcją, którą Orbital dodaje do No Man's Sky. Aktualizacja pozwala również graczom gromadzić się w gildiach i dzielić się zabawą z innymi graczami, gdy podnoszą swoją frakcję i wspinają się po szczeblach kariery, wykonując zadania, aby odblokować specjalne nagrody. Jeśli chcesz zapoznać się z pełną listą zmian w aktualizacji Orbital, powinieneś przeczytać informacje o aktualizacji tutaj.

No Man's Sky utrzymuje się na szczycie gatunku jako jedno z najbardziej ekscytujących doświadczeń eksploracji kosmosu i z pewnością będzie jeszcze większe i lepsze w miarę upływu czasu. Jeśli chcesz zanurzyć się w tym ekscytującym wszechświecie, skorzystaj z naszej porównywarki, aby kupić klucz do gry No Man's Sky w najlepszej cenie. Będziesz mieć dostęp do całej zawartości gry, w tym najnowszych aktualizacji.

63.97zł
No Man's Sky
No Man's Sky
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare