Odkryj aktualizację Omega do No Man's Sky za darmo

Odkryj aktualizację Omega do No Man's Sky za darmo

Minęło już osiem lat, odkąd No Man's Sky rozpoczęło swoją podróż. Od tego czasu gra bardzo się zmieniła, ponieważ Hello Games stale ją ulepsza poprzez bezpłatne aktualizacje. Tryb wieloosobowy, obsługa VR, dodatkowe funkcje i mnóstwo zawartości zmieniły grę w pełnoprawną przygodę, która daje mnóstwo swobody w eksploracji rozległej galaktyki. Na początku No Man's Sky nie było grą dla każdego, ale teraz zapewnia wrażenia, które urzekają każdego, kto spróbuje.

Wypróbuj za darmo przez ograniczony czas

Jeśli myślisz, że Hello Games skończyło z No Man's Sky po ośmiu latach, będziesz bardzo daleki od prawdy. Studio wciąż wydaje dodatkową darmową zawartość do gry, która nadal jest dostępna dla wszystkich, którzy posiadają gry. Taki poziom zaangażowania w grę i jej społeczność jest rzadko spotykany w świecie gier wideo. Co zaskakujące, sytuacja staje się jeszcze lepsza, szczególnie dla tych, którzy jeszcze nie odkryli, co No Man's Sky ma do zaoferowania. Hello Games oferuje wszystkim możliwość wypróbowania całej zawartości zawartej w najnowszej aktualizacji do następnego poniedziałku.

Aktualizacja 4.5 dla No Man 's Sky znana jest również jako Omega. Obejmuje ona nową ekspedycję, w ramach której odwiedzisz planetę Nafut Gamma i zbadasz pewną tajemnicę. Jeśli ją ukończysz, uzyskasz dostęp do unikalnych nagród. Omega dodaje również kilka nowych funkcji do gry, w tym statek kosmiczny Starborn Runner, nowe misje planetarne i ulepszenia niektórych systemów rozgrywki. Możesz pobrać darmową wersję próbną aktualizacji Omega i sprawdzić dodatkowe informacje o funkcjach na oficjalnej stronie gry.

 

 

Jeśli wypróbujesz wyprawę Omega i zdecydujesz, że No Man's Sky to gra dla ciebie, wszystko co musisz zrobić, aby uzyskać No Man's Sky w najlepszej cenie, to skorzystać z naszej porównywarki. Pamiętaj, że będziesz mieć dostęp do całej zawartości wydanej w ciągu ostatnich ośmiu lat, aby uzyskać epickie doświadczenie, które zabierze Cię przez galaktykę.

63.97zł
No Man's Sky
No Man's Sky
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare